Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
09:25:02
20 Января
Воскресенье
2019

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2018-2019 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду, гандбол,легка атлетика, бокс, гімнастика, футбол, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 526280 / 116
Наші досягнення
Наші досягнення
:img:
01.12. 2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з правознавства.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади зправознавства:
3 місце –Шевченко Катерина (10-А)
3 місце –Свердленко Дмитро (10-А)
3 місце –Рябов Данило (9-А)
3 місце –Плахута Діана (9-А)

Дякуємо вчителю історії і правознавства Сухомліновій Оксані Вікторівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
29.11.16 року відбувся 2 тур Всеукраїнської олімпіади з географії.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з географії:
3 місце – Грицюк Денис (8- Б)
3 місце – Свердленко Дмитро ( 10-А)

Дякуємо вчителю географії Грицюк Катерині Іванівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
26.11.2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з фізичної культури.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з фізичної культури:
1 місце – Памірова Олена (11-А)
2 місце – Драниця Владислав (10-А)

Бажаємо успіху у виступі в 3 турі обласної олімпіади з фізичної культури Паміровій Олені та Драниці Владиславу!
Дякуємо вчителю фізичної куольтури Фоменко Ользі Петрівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
25.11.2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з фізики.
Вітаємо учня нашої школи, переможця районної олімпіади з фізики:
3 місце - Свердленко Дмитро (10-А)
Дякуємо вчителю фізики Карпенко Олександру Станіславовичу за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
24.11. 2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з трудового навчання.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з трудового навчання:
3 місце –Бабіч Аліна (9-А)
Дякуємо вчителю трудового навчання Радзівон Олені Леонідівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее