Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
20:50:26
Вересень, 26
Вівторок
2023
2335774 / 242
Новини
События

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури №18, підтримала масштабну ініціативу весняного прибирання ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL. Наші працівники приєдналися до численних активістів, щоб спільними зусиллями прибрати нашу прекрасну землю від сміття та забруднень.

На території нашого навчального закладу ми організували власну толоку, в рамках якої було проведено прибирання, догляд за клумбами, висадку квітів та фарбування. Наші працівники з великим задоволенням долучилися до цієї ініціативи та продемонстрували свою відданість нашому місту.
Ми віримо, що такі ініціативи допомагають згуртувати місцян та зробити наше місто надійним тилом для нас та наших захисників. Наша школа не могла пройти повз цю чудову акцію та долучилася до неї з усією відповідальністю та ініціативою.

Ми щиро вдячні організаторам ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL за надану можливість долучитися до цієї прекрасної ініціативи та сподіваємось, що майбутні покоління продовжуватимуть дбати про нашу спільну землю.

#дій_некоментуй
#результатнашимисилами
#запоріжжя_toloka_festival

Подробнее

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури №18 отримала 7 нових ноутбуків завдяки сприянню Фундації Олени Зеленської та ініціативі Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) у співпраці з компаніями HP та Microsoft в рамках проєкту «Цифровий актив для України». Ці комп'ютери стануть надійною основою для роботи наших педагогів та допоможуть у покращенні освітнього процесу.

Щиро дякуємо Фундації Олени Зеленської, GBC-Education, HP та Microsoft за цінний внесок у розвиток нашої школи та освіти в Україні загалом.

#всебудеукраїна #зсшфк18 #дякуємо

Подробнее

ЗСШФК №18 з нетерпінням зустріла Великодні свята і вирішила зробити їх особливими для своїх учнів та педагогічного колективу. Ми зібралися разом, щоб створити щось особливе та неповторне, що стане символом перемоги та надії. Так наше писанкове "Дерево Перемоги" було створено.
Кожен учень та педагог школи долучився до створення цієї краси, допомагаючи декорувати писанки та розміщуючи їх на дереві. Цей процес зблизив нас, показавши, що колективний дух та співпраця можуть створити щось надзвичайне.

Ми хочемо висловити щиру подяку всім, хто долучився до створення цього Дерева Перемоги. Нехай це писанкове дерево нагадує нам про нашу силу та взаємопідтримку, і нехай він стане символом нашої перемоги та щастя!

#зсшфк18 #писанковедеревоперемоги #всебудеукраїна

Подробнее

12 квітня у Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури І-ІІІ ступенів №18 розпочався

предметний тиждень музики під гаслом: "Ми, спорт і музика", пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію вчителя музичного мистецтва та мистецтва Голтвяніци Наталі Іванівни.

Дякуємо всім за проявлену активність!


ПодробнееУчні першокласники з багатодітних сімей Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18 отримали в подарунок три ранці з усім необхідним шкільним приладдям від дитячого фонду UNICEF.

Ми вдячні за підтримку наших дітей в цей не простий час!

Подробнее