Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
18:19:16
29 Ноября
Воскресенье
2020
Хитов: 1016546 / 565
Новини
События
Усі грані своїх обдарувань презентували учні СШФК №18 на фестивалі творчості, який відбувся 05.03.2020р. Для деяких учасників цей фестиваль став яскравим ребютом, а для інших - змогою показати не тільки спортивні здібності, а й творчі.

Насамперед вразило різноманіття музичних інструментів, якими володіють наші учні. Балалайка, баян, фортепіано, гітара, ксилофон, бандура лунали в стінах нашої школи.

Танцювальні номери різних стилів (сучасні, народні, бальні) не залишили нікого байдужими.

Талановиті декламатори передали емоції літературних творів різних жанрів. Віртуозне володіння голосом зачарувало всіх слухачів.

Здивували юні художники, фотографи, майстри декоративно -ужиткового мистецтва які впродовж тижня представляли свої роботи на виставці.


Нехай цей фестиваль стане ще однією гарною традицією нашої школи!

Подробнее
Сонячного весняного дня, 04.03.2020 р. в ЗСШФК №18 радісно відзначили конкурсною програмою " Нумо,дівчата!" свято 8 березня.


Наші дівчата вкотре довели, що вони не тільки спортивні та красиві, а й кмітливі, творчі, хазяйновиті.
По закінченні свята, компетентне журі визначило переможців:

І місце – 5-В, 7-Б, 9-А;
ІІ місце – 6-Б, 8-А, 9-Б;
ІІІ місце - 5-А, 8-Б, 11-А.
Милі дівчатка та жінки!
В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров’я міцного, дитячого слова
Натхнення, щастя й краси.

Подробнее


Вітаємо Білого Семена, учня 4-Б класу ЗСШФК №18 з перемогою у
IV Всеукраїнському конкурсі професійного музичного мистецтва
"Чарівний камертон"
!

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее
Нарешті, закінчується зима і в свої права вступає красуня – весна. Відбувається це не 1 березня, як нам каже календар, а раніше – на свято Масляниці.


Свято Масляної символізує проводи зими та весняне пробудження природи. Після прийняття християнства православна церква включила його до свого календаря. Таким чином, масляний тиждень стали святкувати за тиждень до Великого посту.

Наша школа не могла пропустити цей найкращий час і, традиційно, долучилася до святкування 28 лютого.

Свято Масляної в нашій школі в цьому році, як і завжди, пройшло у дуже веселій атмосфері та принесло з весіннім розквітом гарний настрій та яскраві посмішки.

Безкраї простори млинців, різноманітні конкурси та незабутні веселощі принесли чудовий настрій та пробудили від зимової сплячки всіх школярів.

Вітаємо всіх зі святом!
Подробнее
Ми проводжаємо гарний та позитивний 2019 рік, але не варто сумувати - адже зовсім скоро в наші будинки увійде молодий і перспективний 2020 рік - рік щура.

Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторінки соціальних мереж, на біл-бордах та вітринах вулиць. Дійсно, це свято з давніх часів вважається найулюбленішим, його з нетерпінням і надією на диво чекають всі - наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки.
Під Новий рік є можливість всім разом загадати заповітне бажання і вірити, що воно неодмінно здійсниться в наступному році!

Традиційно, наша школа зустрічає Новій рік яскраво, пишно та дуже емоційно! На початку грудня всі класи прикрасили свої кабінети та коридори школи. Одразу у повітрі з’явився святковий настрій, який підтримую чарівна музика, що лунає на перервах. Потім активну участь діти прийняли у конкурсі «Новорічна іграшка», де найкращі поробки (1-А, 8-Б, 9-А, 11-А, 11-Б) було відправлено для прикрашання міської ялинки.

Не забуваємо ми і про тих, хто чекає подарунків більше ніж ми можемо собі уявити – про воїнів АТО. Для них ми зібрали святкові поробки та передали до волонтерського штабу. 17 та 18 грудня проведено свята для учнів 1-11 класів.Новий 2020 рік всім неодмінно принесе з собою душевне тепло і гармонію в кожну сім'ю, здоров'я - як найбільший скарб, удачу - щоб щастило весь рік у всьому, любов - щоб серце наповнилося ніжністю, величезний згорток подарунків і новорічних побажань!
Подробнее