Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
03:12:13
Вересень, 25
Субота
2021
1322212 / 158
Новини
События

14 вересня, було відкрито V спеціалізований міжнародний запорізький "Еко Форум-2021" у м.Запоріжжя, в якому пощастило прийняти участь ЗСШФК №18 зі своїм переможним проєктом "Оазис здоров'я" в рамках міської програми "Громадський бюджет".
Проєктом передбачено благоустрій території, створення екологічно безпечного та розвивального середовища для дітей та дорослих.

Дякуємо організаторам за можливість представити наш проєкт, який є спільним здобутком вчителів, батьків, учнів та громадськості.

Подробнее

Довгоочікуване свято "Знання та спорт - майбутнє України" завітало до нас 1 вересня, якого діти чекали з нетерпінням. Щасливі зустріли друзів-однокласників, вчителів та урочисто вирушили у подорож під назвою: "Навчальний рік 2021-2022 - рік 30-річчя Незалежності України".

Головними учасниками свята стали першачки та одинадцятикласники, які гідно виступили та дали всім перший дзвоник!

Зі святом, любі діти, шановні батьки та вчителі! Нехай щастить у новому навчальному році!

Подробнее

І знову дзвоник нас покликав у нову шкільну подорож. Цікаву, хвилюючу, непередбачувану.

Учні 4-Б класу ЗСШФК №18 з радістю почали навчальний рік. Адже, стільки всього цікавого сталося за літо, чим хочеться поділитися із друзями.

Новий етап шкільного життя розпочався!
Ми готові!

Подробнее

Сьогодні, 29 червня вихованці нашого пришкільного табору "Олімп" потрапили у казку, відвідавши Музей техніки Богуслаєва. Ця подорож відбулася завдяки підтримки депутатів політичної партії "Нова політика" Молчанова Михайла Миколайовича та Мохінько Дмитра Едуардовича, а також директора музею - Варяник Олега Валерійовича.

Дякуємо їм за такий чудовий подарунок для наших дітей!


Подробнее

Завершили тиждень у таборі "Олімп" Днем Капелюха.
Окрім того, що наші вихованці намалювали, склали, зліпили величезну кількість капелюхів, вони ще прийняли участь у змаганнях, які влаштували гості табору. До нас приїхали представники Громадської спілки "Зелений центр МЕТІНВЕСТ" та провели спортивний захід "День з зеленим центром" в рамках проекту "Екошкола".

Діти отримали від них безліч подарунків та море позитивних емоцій.
Дякуємо за співпрацю!


Подробнее