Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
16:40:05
Березень, 3
Неділя
2024
2737915 / 1509
Новини
События


Неймовірно талановита та гарна дівчина Остапчук Аліна, учениця 9-Б класу Запорізької СШФК 18, стала переможницею (І місце) обласного етапу Всеукраїнської акції "Моя улюблена тварина".

Вітаємо з неймовірним успіхом.
Пишаємося та бажаємо подальших успіхів!

ПодробнееВітаємо учня 5-А класу Артема Тріщука, що посів ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнського проєкту "Казкові ліси України"! Нехай цей високий результат стане лише початком для багатьох нових успіхів.

Бажаємо подальших яскравих перемог та творчих досягнень!

Подробнее

Учні 6-Б класу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18 прийняли участь в обласному етапі Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».
Сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо важливість триматися разом, відстоювати свою цілісність, свободу та незалежність. Це показали в своїх роботах Гладкий Єгор та Монтрен Ігор.

Вітаю з Днем Соборності України і щиро бажаю завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, мир та світлу надію.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

#Україна_це_ми

Подробнее

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури №18, підтримала масштабну ініціативу весняного прибирання ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL. Наші працівники приєдналися до численних активістів, щоб спільними зусиллями прибрати нашу прекрасну землю від сміття та забруднень.

На території нашого навчального закладу ми організували власну толоку, в рамках якої було проведено прибирання, догляд за клумбами, висадку квітів та фарбування. Наші працівники з великим задоволенням долучилися до цієї ініціативи та продемонстрували свою відданість нашому місту.
Ми віримо, що такі ініціативи допомагають згуртувати місцян та зробити наше місто надійним тилом для нас та наших захисників. Наша школа не могла пройти повз цю чудову акцію та долучилася до неї з усією відповідальністю та ініціативою.

Ми щиро вдячні організаторам ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL за надану можливість долучитися до цієї прекрасної ініціативи та сподіваємось, що майбутні покоління продовжуватимуть дбати про нашу спільну землю.

#дій_некоментуй
#результатнашимисилами
#запоріжжя_toloka_festival

Подробнее

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури №18 отримала 7 нових ноутбуків завдяки сприянню Фундації Олени Зеленської та ініціативі Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) у співпраці з компаніями HP та Microsoft в рамках проєкту «Цифровий актив для України». Ці комп'ютери стануть надійною основою для роботи наших педагогів та допоможуть у покращенні освітнього процесу.

Щиро дякуємо Фундації Олени Зеленської, GBC-Education, HP та Microsoft за цінний внесок у розвиток нашої школи та освіти в Україні загалом.

#всебудеукраїна #зсшфк18 #дякуємо

Подробнее