Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
03:23:15
Грудень, 6
Середа
2023
2504569 / 523
Наші досягнення
у творчості

12 квітня у Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури І-ІІІ ступенів №18 розпочався

предметний тиждень музики під гаслом: "Ми, спорт і музика", пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію вчителя музичного мистецтва та мистецтва Голтвяніци Наталі Іванівни.

Дякуємо всім за проявлену активність!


Подробнее

З 7.12.2020 по 26.02.2021р. проходив обласний етап Всеукраiнського гуманiтарного конкурсу-виставки "Космiчнi фантазiї". У конкурсi взяли участь учнi Запорiзької спецiалiзованої школи фiзичної культури № 18 в номiнацiях "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво", "Фотомистецтво" та "Комп'ютерна графiка". В роботах спостерiгається фiлософське бачення Космосу, розкриття фантазiї, погляд на проблеми Всесвiту юних митцiв.
Фото робота ученицi 8-Б класу Турецької Анастасiї посiла I мiсце та вiдправлена на республiканський тур конкурсу до м.Києва.

Вiтаємо Анастасію та бажаємо натхнення на подальшi творчi роботи!

Подробнее


Вітаємо Білого Семена, учня 4-Б класу ЗСШФК №18 з перемогою у
IV Всеукраїнському конкурсі професійного музичного мистецтва
"Чарівний камертон"
!

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее
Всеукраїнського конкурсу поробок та малюнків «Знай і люби свій край». За результатами було відібрано на ІІ (районний етап) 7 поробок :

Різдвяний вінок - Колективна робота 10-А класу,
Спокій України - Стекачова Єва, 7-А клас,
Символ України - Колективна робота,
Квіткова усмішка - Колосок Павло, 8-А клас,
Весняний настрій - Сирих Марія, 10-Б клас,
Космічне диво - Фризюк Вікторія, 6-А клас,
Біла королева - Марич Ірина, 10-А клас.

На районному етапі конкурсу «Знай і люби свій край» було відмічено 5 робіт учнів нашої школи.
Дякуємо всім дітям, які прийняли участь у цих творчих конкурсах! Нехай натхнення не полишає вас! Чекаємо від вас нових яскравих робіт!
Подробнее
Департамент освіти і науки облдержадміністрації та КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» ЗОР 10 листопада 2018 року о 09.00 у КЗ «ПК «Орбіта» провели Обласний конкурс-виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна».

Метою цього конкурсу було художньо-естетичне виховання учнівської молоді, шляхом залучення до національної культурної спадщини; підтримка та розвиток декоративно-ужиткового i образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді; пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів художньо-естетичного профілю; залучення учнівської молоді до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі та у своєму житті.
Ми не залишилися осторонь такої події та прийняли участь. Учні нашої школи гідно представили свої творчі здібності та зайняли призові місця:

Фризюк Вікторія, учениця 6-А класу представила дві роботи з фоамірану у декоративно-ужитковому мистецтві та зайняла І та ІІ місце.
- Стекачова Єва, учениця 7-А класу виконала малюнок та в номінації образотворче мистецтво зайняла І місце.
- Стекачова Руслана, учениця 7-А класу представила малюнок та зайняла ІІ місце.

Щиро вітаємо дівчат з перемогою на обласному конкурсі! Бажаємо нових творчих звершень та розвитку їх таланту!

Подробнее