Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
07:09:11
9 Апреля
Четверг
2020

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2020-2021 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 738545 / 175
Наші досягнення
у навчанні

Вітаємо переможця
ІІІ (обласного) етапу захисту робіт Малої академії наук у номінації
"Науки про землю"
в секції географії та ландшафтознавства


учня 10-А класу
Фоменко Кирилла,
посівшого ІІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее

Вітаємо переможця
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

учня 10-А класу
Клепуса Олександра,
посівшого ІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее

Вітаємо переможців ІІ Районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Фізична культура :

Ізотова Валерія
(9-А клас) - І місце.
Жовніренко Максим
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель : Фоменко О.П.

Правознавство :

Єльніков Владислав
(9-Б клас) - ІІ місце;
Зінухов Владислав
( 9-Б клас) - ІІ місце;
Ковган Олена
(9-Б клас)- ІІІ місце;
Чубир Ангеліна
( 9-Б клас) - ІІІ місце;
Степанюк Марина
(9-А клас ) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Історія:

Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІІ місце;
Кузьмін Максим
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Географія:

Фоменко Кирило
(10-А клас) - ІІІ місце;
Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІ місце;
Чайка Антон
(9-А клас) - ІІІ місце;
Кучів Дар′я
(11-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Грицюк К.І.

Подопригора Дмитро
(8-А клас) - ІІ місце.
Вчитель: Некрасов С.А.

Українська мова та література:

Есаулова Ельвіра
( 8-А клас) - ІІ місце;
Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель : Заставська І.В.

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимошенко Ю.Ю.


Математика:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Прохоренко С.В.

Хімія:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Саєнко С.В.



Російська мова та література:

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель: Снопик Н.В.

Біологія:

Левашова Андрій (8-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимченко Л.Ф.

Трудове навчання:

Стекачова Єва
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Радзівон О.Л.


Дякуємо вчителям за якісну підготовку учнів нашої школи!

Подробнее
Щорічно учні всієї України приймають участь в олімпіадах з усіх навчальних предметів. Хтось перемагає, хтось робить висновки та готується до участі у наукових змаганнях у наступному навчальному році.

Учні нашої школи не є виключенням. Кожного року вони займають призові місця на районному, обласному та всеукраїнському рівнях.
Та перш, ніж перемогти на олімпіаді, діти проходять відбір, починаючи зі шкільного етапу.
Переможцями цьогорічних змагань у початковій школі стали:
1. Математика

 Шевченко Віктор – 4-Б
 Агієнко Олексій – 4-Б
 Коваленко Федір – 4-Б
 Тітяков Ярослав – 4-А
2. Українська мова
 Шевченко Віктор – 4-Б
 Шепель Даніїл – 4-А
 Лебідь Катерина – 4-Б
Переможцями змагань у старшій школі стали:
1. Українська мова

 Єсаулова Єльвіра – 7-А
 Кубеніна Еліна – 7-А
 Койпиш Лілія – 7-А
 Ізотова Валерія – 8-А
 Єльніков Владислав – 8-Б
 Фоменко Кирило – 9-А
 Мауріна Любов – 10-Б
2. Російська мова
 Мауріна Любов – 10-Б
 Зінухов Владислав – 8-Б
 Любарщук Владислав – 8-Б
3. Іноземна мова
 Ізотова Валерія – 8-А
 Каргіна Анна – 8-А
 Пилипенко Крістіна – 11-А
 Маурін Андрій – 11-А
4. Історія
 Єльніков Владислав – 8-Б
 Любарщук Владислав – 8-Б
 Клепус Олександр – 9-А
 Ганзін Тимур – 9-А
 Рябов Даніла – 11-А
 Іванюк Ігнат – 11-А
5. Правознавство
 Рябов Даніла – 11-А
 Марті Аміна – 11-А
 Ганзін Тимур – 9-А
 Клепус Олександр – 9-А
 Фоменко Кирило – 9-А
 Рябко Владислав – 9-А
6. Математика
 Турецька Анастасія – 6-А
 Тихонов Станіслав – 6-Б
 Лебідь Дмитро – 7-А
7. Біологія
 Любарщук Владислав – 8-Б
 Голумбовський Володимир – 9-А
 Голумбовська Вікторія – 10-А
 Марті Аміна – 11-А
8. Географія
 Обертюх Георгій – 8-А
 Бистрік Мирослав – 8-А
 Фоменко Кирило – 9-А
 Мауріна Любов – 10-Б
 Дженжера Олександра – 10-А
9. Фізика
 Обертюх Георгій – 8-А
 Ковган Альона – 8-Б
 Дженжера Олександра – 10-А
 Маурін Андрій – 11-А
 Рябов Данило – 11-А
10. Хімія
 Марті Аміна – 11-А
 Єльніков Владислав – 8-Б
 Бистрік Мирослав – 8-А
 Любарщук Владислав – 8-Б
11. Інформатика
 Маурін Андрій – 11-А
 Іванюк Ігнат – 11-А
 Ахметшин Микита – 10-Б
12. Інформаційні технології
 Обертюх Георгій – 8-А
13. Обслуговуюча праця
 Голумбовська Вікторія – 10-А
 Сирих Марія – 10-Б
14. Фізична культура
 Загубипалець Катерина – 11-А
 Жовніренко Максим – 10-Б
15. Астрономія
 Трусько Владислава – 11-А
16. Психологія та педагогіка
 Калашнік Карина – 11-А
 Турова-Чуча Єва – 11-А
 Шевчук Микола – 11-А
 Трусько Владислава – 11-А
17. Екологія
 Марті Аміна – 11-А

Ці учні будуть захищати честь нашої школи на ІІ (районному) етапі шкільних Всеукраїнських олімпіад. Ми віримо в наших дітей та щиро бажаємо їм успіху та перемоги!


Подробнее

21.01.2017р. на базі Запорізького національного університету пройшла Обласна олімпіада з фізичної культури, у якій прийняли участь учениця 11-А класу Памірова Олена та учень 10-А класу Драниця Владислав.

За результатами олімпіади Памірова Олена посіла абсолютне І місце.
Дякуємо вчителю фізичної культури Фоменко Ользі Петрівні, за якісну підготовку переможниці фінального етапу.

Подробнее