Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
18:11:30
Травень, 20
Понеділок
2024
2940793 / 3799
Наші досягнення
у спорті

11 травня 2024 року у м.Кам'янське взяв участь у змаганнях на кубок з плавання SWIM SHARKS КАДЕТИ учень 2-А класу Казаков Кирило.
У нашого юного чемпіона дві золоті нагороди на різних дистанціях. Це прекрасний результат , який свідчить лише про початок великих спортивних перемог.

Так тримати !

Подробнее


28.04.2024 в м. Боярка, Київської обл. відбувся Чемпіонат "Зірки Черлідингу". Наша Вероніка Бєлан, учениця 2 - А класу, у складі команди переможців здобула 2-е місце у номінації Чер-команди.

Пишаємося успіхами наших учнів. Це неймовірна праця і чудово, що її результатом є перемога.

Подробнее

Учні нашої школи, маленькі зірочки знову засяяли гарними результатами.
Вітаємо учнів 5-Б класу, тренерів Забугу В.Ю. та Забугу С.М., батьків за професіоналізм та терпіння і успіхи наших дітей!
Кубок з плавання SWIM SHARKS КАДЕТИ
11.05.2024 рік м. Кам'янське, спортивний комплекс "МіКомп" (басейн 50 м)
Владислав Задорожний
1 місце - 50 м вільний стиль
2 місце - 100 м вільний стиль
3 місце- 200 м вільний стиль
Сєрова Олександра
2 місце- 200 м комплексне плавання
3 місце - 400 м вільний стиль
Нікіта Лисянський
2 місце- 50 м батерфляй
В змаганнях брали участь 550 спортсменів, які представляють 24 клуба з 13 міст та 5 областей України: Горішні Плавні, Дніпро, Донець (Харківська), Запоріжжя, Камʼянське, Кременчук, Кривий Ріг, Лозова, Павлоград, Полтава, Слобожанське (Харківська), Харків, Черкаси.

Вітаємо вас, маленькі чемпіони, з перемогою! Ваші досягнення - це не лише доказ вашого таланту, а й приклад для наслідування для всіх дітей. Ми пишаємося вашою силою, наполегливістю та витривалістю. Нехай ця перемога буде тільки початком вашого захоплюючого спортивного шляху. Бажаємо вам подальших успіхів у спорті та радості від кожного здобутого досягнення!

Подробнее


11 травня до Всесвітнього дня Легкої атлетики відбувся відкритий кубок легкої атлетики Запорізької області серед юнаків та дівчат різних вікових категорій. Де прийняли участь учениці 9-Б класу ЗСШФК 18, Криводонова Софія та Анісімова Анжеліка в дисципліні естафетний біг та вибороли 3 місце.

Пишаємося вами, бажаємо подальших перемог!

Подробнее
Наші учні досягають висот у всіх точках Європи. В Австрії у місті Грац пройшов чемпіонат з плавання‍ серед юніорів, у якому учень 6-Б класу Лутков Потап завоював 2 місце 200 Батт та 3 місце 400 к/п.

Вітаємо з перемогою в змаганнях і від душі бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги, обганяючи всіх суперників у гонитві за успіх.

Подробнее