Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
18:14:57
Травень, 20
Понеділок
2024
2940804 / 3810
Правові документи
Правові документи

Профілактичний захід антинаркотичної спрямованості відбувся в Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури №18 за участі представників Поліцейської ювенальної превенції.

:img:
Під час цього заходу учням було роз'яснено небезпеку та ризики для здоров'я, пов'язані з вживанням наркотиків. Важливий акцент був зроблений на наслідках, які можуть виникнути внаслідок споживання наркотичних речовин не лише для фізичного, а й для психічного здоров'я.
Крім того, учням були пояснені особливості кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері обігу наркотичних речовин. Це допомогло учням краще зрозуміти важливість дотримання закону та уникнення небезпечних ситуацій.

Ми вдячні Поліцейській ювенальної превенції за проведення цього важливого заходу та за їхню небайдужість до майбутнього наших учнів.
Разом ми будуємо здорове та безпечне суспільство, де кожна особа має можливість розвиватися на повну котушку, оберігаючи своє здоров'я та майбутнє.

Подробнее

Посилання на електронні ресурси проекту «Мрія»:

https://mriya.social (офіційний сайт проекту)

https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 (Основний телеграм канал, де здійснюється комунікація з підписниками , а також надання завдань для блокування)

https://t.me/ukreine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)

Подробнее