Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
03:21:17
21 Февраля
Среда
2018

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2018-2019 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду, гандбол,легка атлетика, бокс, гімнастика, футбол, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

65-41-42

Хитов: 317316 / 65
Наші досягнення
Наші досягнення
:img:
10-14.12.16 відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з плавання, Біла Церква.

Вітаємо Качлишвилі Эльзу ученицю 11-А класу з перемогою!

ІІ місце - 200 брас та ІІ місце - 100 брас.

Подробнее
:img:
21.01.2017р. на базі Запорізького національного університету пройшла Обласна олімпіада з фізичної культури, у якій прийняли участь учениця 11-Акласу Памірова Олена та учень 10-А класу Драниця Владислав.

За результатами олімпіади Памірова Олена посіла абсолютне І місце.
Дякуємо вчителю фізичної культури Фоменко Ользі Петрівні, за якісну підготовку переможниці фінального етапу.

Подробнее
:img:
Спартакіада України з боксу серед школярів 2000-2001 року народження пройшла в Одесі з 17 по 23 жовтня 2016р.
На спартакіаді "Майстер шкіряної рукавички" учень 11-А класу Аде Єгор став чемпіоном у своїй вагової категорії .
Вітаємо!
Подробнее
:img:
01.12. 2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з правознавства.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади зправознавства:
3 місце –Шевченко Катерина (10-А)
3 місце –Свердленко Дмитро (10-А)
3 місце –Рябов Данило (9-А)
3 місце –Плахута Діана (9-А)

Дякуємо вчителю історії і правознавства Сухомліновій Оксані Вікторівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
29.11.16 року відбувся 2 тур Всеукраїнської олімпіади з географії.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з географії:
3 місце – Грицюк Денис (8- Б)
3 місце – Свердленко Дмитро ( 10-А)

Дякуємо вчителю географії Грицюк Катерині Іванівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее