Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
18:46:38
Червень, 7
Середа
2023
2147773 / 456
Наші досягнення
Наші досягнення
:img:

Наші діти найкращі! Учениця 4-Б класу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18, Сєрова Олександра, взяла участь у другому етапі Кубку з плавання "SWIM SHARKS - 2023". Олександра продемонструвала вражаючі результати на різних дистанціях.
На дистанції 50 метрів батерфляєм вона здобула друге місце, отримавши 3 дорослий розряд. Також варто відзначити її виступи на інших дистанціях: 50 метрів брасом, де Олександра посіла 4 місце і отримала 3 дорослий розряд; 100 метрів на спині, де вона також посіла 4 місце і отримала 3 дорослий розряд; 200 метрів вільним стилем, де Олександра посіла 4 місце і отримала 3 дорослий розряд; а також 200 метрів комплексом, де вона отримала 3 дорослий розряд.

Вітаємо Олександру з її видатними досягненнями у плаванні!

Подробнее
:img:

У Центрі спорту "Ліко" нагородили переможців та призерів другого дня особистого Чемпіонату України зі стрибків у воду.
Трамплін 3м - учениця 9-А класу ЗСШФК №18, Шинкаренко Софія – 223.05 бали!

Вітаємо !

Подробнее
:img:

Ми з гордістю хочемо поділитися чудовими новинами про нашого талановитого
учня з 4-Б класу - Лучкова Савелія! Він нещодавно приймав участь у престижних змаганнях з плавання у місті Лампертгайм, Германія, і досягнув вражаючих результатів.
Савелій змагався на дистанції 100 метрів на спині та в естафеті 50 метрів. З його неймовірними навиками та наполегливістю, він зумів вибороти два третіх місця в обох змаганнях.

Це показує, що наша школа має надзвичайно талановитих і мотивованих учнів, готових виступати на міжнародному рівні. Бажаємо Савелію подальших успіхів, яскравих перемог і незабутніх спортивних досягнень у майбутньому!

Подробнее
:img:

Учні 11-Б класу ЗСШФК №18, вихованці міської ДЮСШ ім. Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна, у складі гандбольного клубу «МОТОР» (Запоріжжя), у запеклих іграх матчів плей-офф, які відбулись з 02 по 03 травня 2023 року, у м. Ужгород, здобули ПЕРШЕ місце в чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги сезону 2022-2023 років!

Вітаємо вихованців та тренерський склад!
Бажаємо подальших перемог!!!

Подробнее

Шановні батьки та учні нашої школи!

:img::img:Учні 4-Б класу відрізняються не тільки старанністю і успішністю в навчанні, але й високими досягненнями у спорті.

З 27 по 29 квітня 2023 року вони взяли участь у відкритій першості ДВУФК з плавання «Рекорди дванадцятирічних - 2023» у місті Дніпро.

Олександра Сєрова здобула 4 місце у багатоборстві на дистанціях брас 50м, 100 м та 200 м, а також встановила особистий рекорд та отримала 1 юнацький розряд на кожній з цих дистанцій. У естафетах дівчат 4х50 вільним стилем та комбінованій Олександра здобула 1 та 2 місце.
Мирослава Македон вразила своїми навичками на дистанції 100м Батерфляй, здобувши 1 місце та отримала третій дорослий розряд.

:img::img:Задорожний Владислав також продемонстрував чудовий результат здобувши три треті місця та друге місце в естафеті.
Лисянський Нікіта показав свою майстерність, здобувши два третіх місця на дистанціях 200м та 50м батерфляй та отримавши перший юнацький розряд.

Крім того, Максим Садовий 30 квітня взяв участь у відкритому кубку «Забий свій гол», де здобув 4 місце у команді «Металург».

Ми пишаємося нашими талановитими учнями та бажаємо їм подальших перемог і незабутніх вражень від спортивних змагань. Дякуємо!

Подробнее