Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
10:20:06
20 Января
Воскресенье
2019

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2018-2019 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду, гандбол,легка атлетика, бокс, гімнастика, футбол, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 526323 / 159
Наші досягнення
Наші досягнення
:img::img:5.12.2015 року у Запорізькому навчально-виховному комплексі №63 відбувся кастинг шоу "Школа, ми шукаємо таланти-2".
Учні нашої школи Костоглодова Ельвіра(3-А), Ступкін Святослав (3-А) прийняли участь у кастингу в номінації "Танцівники року", Плахута Діана(8-А)-в номінації "Талант року".
Плахута Діана(8-А), Черникова Еліна(6-А), Ганзін Тимур(6-А) отримали зірки та переходять до другого туру шоу.
Вітаємо юних талантів та бажаємо подальших успіхів!
Подробнее
:img:16.01.2016р. на базі Запорізького національного університету пройшла Обласна олімпіада з фізичної культури, у якій прийняли участь учні 10-А класу Памірова Олена, Барутенко Денис.

За результатами олімпіади:
І місце - Памірова Олена
ІІІ місце - Барутенко Денис

У командному заліку посіли ІІІ місце.
Дякуємо вчителю фізичної культури Фоменко Ользі Петрівні за якісну підготовку учнів нашої школи!

Вітаємо переможців!

Подробнее
:img::img:28.11.2015 пройшов 2 тур районної олімпіади з фізичної культури.

Вітаємо учнів нашої школи переможців районної олімпіади з фізичної культури:

Памірова Олена(10 - А) - 1 місце

Барутенко Денис(10 - А) - 2 місце


Дякуємо вчителю Фоменко Ользі Петрівні за якісну підготовку команди.
Подробнее
:img:1 грудня 2015 року пройшов 2 тур районної олімпіади з правознавства.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з правознавства:
2 місце - Шевченко Катерина (9-Б)
3 місце - Свердленко Дмитро (9-Б)
3 місце - Вагеник Богдан (10-А)
3 місце - Гринь Максим(10-А)
3 місце Памірова Олена(10-А)

Бажаємо успіху у виступі в 3 турі обласної олімпіади з правознавства Шевченко Катерині!
Дякуємо вчителю історії та правознавства Сухомлиновій Оксані Вікторівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:03.12.15 року відбувся 2 тур Всеукраїнської олімпіади з географії.
Вітаємо переможців!
2 місце - Гринь Максим ( 10-А клас)
3 місце - Тібій Ліана (11- Б клас)
3 місце - Колодійчак Діана ( 11-Б клас)

Вчитель географії Грицюк К.І.
3 місце - Перебийносов Микита ( 9-Б клас)
Вчитель географії Бойко Т.І.
Дякуємо вчителів географії Грицюк Катерину Іванівну, Бойко Таісію Іванівну за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее