Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Сейчас
08:02:05
21 Февраля
Четверг
2019

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2018-2019 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду, гандбол,легка атлетика, бокс, гімнастика, футбол, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 536878 / 104
Техніка безпеки
Для учнів
Мультфільм про вибухонебезпечні предмети

Подробнее
Окрім традиційних зимових видів спорту є ще екстремальні.

Серед них виділяється фрістайл – вільний вид гірськолижного спорту. Він включає в себе три різновиди:

1.Могул - швидкісний спуск на гірських лижах по горбистій трасі із двома обов’язковими фінальними стрибками

2.Так званий „Лижний балет” - спуск з гір з виконанням різних танцювальних фігур ( кроки, обертання, повороти і т.д.)

3.Стрибки з трампліна - з виконанням акробатичних фігур (сальто, піруети).

Змагання з фрістайлу проходять майже в 30 країнах світу. Кубок світу проводиться з 1978 року, а чемпіонати світу - з 1986 року. У всіх трьох видах, судді оцінюють техніку виконання, а додатково - час проходження траси. Піонерами фрістайлу були гірськолижники, яким бракувало гостроти відчуття на трасах , і дисципліни у виконанні технічних прийомів
Так, одного з найсильніших могулістів 90–х років олімпійського чемпіона француза Едгара Проспирона відрахували з команди гірськолижників за безперспективність.
В Україні фрістайл з’явився в середині 80-х років. Перше змагання відбулося 1986 року. До екстремальних видів спорту ще відносяться: бобслей, буєрний спорт.

Бобслей - швидкісний спуск із гір спеціальними крижаними трасами на керованих суцільнометалевих санях, які називаються бобслей. Звідси і походить назва цього виду спорту. Зародився він наприкінці ХIХ століття. У програмі олімпійських ігор та чемпіонату світу з’явився 1924 року.

Буєрний спорт - це перегони на вітрильних яхтах по льоду.
Всі ці види спорту є дуже захоплюючими і цікавими. І дуже добре , якщо ви вирішили ними зайнятися, але пам’ятайте:
- кожен вид спорту потребує поступового накопичення знань і навичок;
- потрібно займатися тільки з інструктором;
- тренуватися потрібно в спеціально обладнаних місцях;
- поблизу повинен бути лікар, щоб в разі необхідності вам могли надати
- кваліфіковану медичну допомогу;
- займатися цими видами зимового спорту можна тільки тоді, коли у вас немає ніяких медичних протипоказань.

Отже, гарного вам відпочинку і нових спортивних досягнень!
Подробнее
Взимку рiчки, озера стають ще одним мiсцем для веселих забав. Покритi льодом, вони є одними з найкращих природних ковзанок, де можна займатись зимовими видами спорту. Найкраще покататися на ковзанах в спецiально обладнаних мiсцях чи майданчиках.
Але якщо вже ви вирішили скористатися місцевою річкою чи озером потрібно пам’ятати правила поведінки під час занять зимовими розвагами:
- кататися можна тільки, якщо лід на річці міцний.
- у місцях масового перебування людей
- товщина льоду має складати не менше_15_см, а самі майданчики для забав відгороджені від решти річкової, озерної території яскравими стрічками, за якими перебування людей категорично забороняється.
Санки, лижі, ковзани – найулюбленіші речі в користуванні дітей взимку. На жаль саме вони стають причиною багатьох травм. Ні, це зовсім не означає, що не потрібно кататися на санках, ковзанах, подорожувати на лижах. Але давайте пригадаємо, які правила не потрібно порушувати, щоб не завдати шкоди собі та оточуючим.
Ви повинні пам’ятати:
- санки мають бути непошкоджені, з усіма дощечками, щоб під час катання ви не покалічилися.
- кріплення на лижах має бути також ціле, і правильно прикріплене на ногах, щоб нога не вислизнула і не було ризику її зламати чи вивихнути.
- ковзани мають бути відповідного розміру, не більші, оскільки це також може привести до травматизму.
Коли вибирається місце для забав, як правило, шукають пагорб чи схил, з якого будуть спускатися на санках чи лижах.
Потрібно пам’ятати, що місце, де ви будете кататися, обов’язково повинно бути безпечним, тобто далеким від дороги. Особливо небезпечно те, що діти іноді катаються близько від дороги по якій рухається автотранспорт, а буває, що катання необачно використовують на самій дорозі. Це піддає смертельному ризику не тільки ваше життя і здоров’я, а й безпеку оточуючих. Взимку дорога слизька, і не завжди водій транспортного засобу зможе зупинити його в потрібний момент. А якщо автомобіль несправний? – тепер уявіть ситуацію: ви на санках чи лижах несподівано виїхали під колеса?
Діти повинні пам’ятати, що під час забав та ігор не потрібно виконувати різні трюки. Дуже часто, катаючись, вони люблять похизуватися перед друзями різними способами катання. Тут фантазія спрацьовує дивовижно: це і катання із зав’язаними очима, і повернувшись спиною, і на одній нозі і т.д. Потрібно пам’ятати, що катаючись, учні повинні передбачити, що з закритими очима можна в’їхати в сусіда, дерево; повернувшись спиною, дитина також не буде бачити куди їде, і не зможе керувати санками чи лижами, своєчасно і адекватно зреагувати на небезпеку. Небезпечно прив’язувати санки одні до одних. Саме це є причиною того, що, перевернувшись, одні санки потягнуть за собою інші. Особливо небезпечно прив’язуватись (чіплятися) на ходу до транспортних засобів.
Основне, що повинні запам’ятати діти - це те, що катання на лижах, санках, ковзанах має стати веселою розвагою, а не нести небезпеку (шкоду) вашому здоров’ю.
Подробнее