Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Зараз
13:56:02
Березень, 4
Четверг
2021
1099020 / 319
Новини
Олимпиады

14 учнів ЗСШФК №18, будучи у складі збірної команди Запорізької області, брали участь у Чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, що проходив 14-17 лютого у місті Дніпро.


Під керівництвом кваліфікованих тренерів СДЮШОР "Мотор Січ": Віктора Забуги, Марії Синюгіної та Наталії Дубінченко, спортсмени посіли призові місця:

1. Учениця 6-А класу Пономаренко Кіра виборола срібну медаль серед молоді (дівчата 2004-2005 р.н.) та золоту медаль серед юніорів (дівчата 2006-2007 р.н.) на дистанції 100м Батерфляй, срібну нагороду серед юніорів на дистанції 50м Батерфляй.

2. Учениця 7-А класу Нетребко Марія виборола срібну медаль серед молоді (дівчата 2004-2005 р.н.) та золоту медаль серед юніорів (дівчата 2006-2007 р.н.) на дистанції 200м Батерфляй, бронзову нагороду серед юніорів на дистанції 50м Батерфляй.

3. У складі збірної команди Запроізької області Кіра Пономаренко 6 клас та Вікторія Фризюк 8 клас вибороли бронзові нагороди в естафетному плаванні 4х100м комбінована.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Подробнее
28.02. - 01.03.2020 р. у м. Харків відбувся "І Етап Ліги плавання України" в якому прийняли участь учні нашої школи.

За результатами змагань:

Мелешко Ігор 6-А клас - 6 золотих медалей, 1 срібна, 1 бронзова;
Губченко Олександра 5-А клас - 4 золоті медалі, 2 срібні, 3 бронзові;
Мілютіна Ірина 5-А клас -3 золоті медалі, 2 срібні, 2 бронзові;
Марті Кіра 5-А клас - 2 золоті медалі, 4 срібні, 1 бронзова;
Шепель Даніїл 5-А клас - 1 золота медаль, 2 срібні, 3 бронзові;
Китарюк Вероніка 5-А клас - 1 бронзова медаль;
Анохіна Алеся 5-А клас - 1 золота медаль;
Шестопал Артем 5-А клас - 1 золота медаль;
Носаль Климентій 5-А клас - 1 золота медаль в естафетному плаванні;
Черновол Тимур 3-А клас - 1 срібна медаль, 1 бронзова медаль.

Тренери : Забуга Віктор Юрійович і Синюгина Марія Борисівна.

Вітаємо з перемогою! Дякуємо тренерам за якісну підготовку спортсменів!

Подробнее


Вітаємо переможців - чемпіонів України!

Наші учениці:
КМС Койпиш Лілія - 8-А клас;
МС Лактіна Маргарита - 9-Б клас


у складі естафетної команди посіли І місце у Чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який відбувся 18-22 лютого у м. Дніпро.

Крім того, Маргарита Лактіна стала першою на дистанції 50 м. вільним стилем.

Подробнее


23.02.2020 р. відбувся ІІ Міжнародний рейтинговий турнір з тхєквондо (ВТ) класу G-1 "Helsingborg Open".

Учениця 8-А класу нашої школи (КМС) Круш Діана у напруженій боротьбі перемогла суперниць з Франції, Данії, Молдови, але поступилася спортсменці з Іспанії та виборола ІІ місце серед кадеток до 47 кг.

Вітаємо!

Подробнее

У лютому 2020р. в Словакії відбувся Міжнародний турнір з дзюдо GUSTANJ OPEN 2020.
Вітаємо
Маркова Віталія, учня 6-Б класу,
який зайняв ІІІ місце
в категорії 34 кг.

Бажаємо подальших перемог. Так тримати!

Подробнее