Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
02:50:29
Вересень, 25
Субота
2021
1322177 / 123
Новини
Олимпиады

«Бокс – це спосіб життя, від якого отримуєш задоволення».

18 вересня 2021 в мiстi Вiльнянськ відбувся вiдкритий турнір з боксу серед юнакiв 2007-2008, 2011-2012 р.н., та юнiорiв 2004-2005 р.н. присвячений 78-й рiчницi визволення м. Вiльнянськ вiд нацистських загарбникiв та 181-й рiчницi вiд дня його заснування.
Учнi 9-Б класу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18 показали гарний результат: Кремльов Єлисей посів 1 місце та Сапунов Михайло 2 мiсце.
Спортсмени тренуються під керівництвом Карандей Станіслава Івановича та Гринь Iвана Сергiйовича (СДЮШОР № 3).

Вітаємо переможцiв, тренерiв та батьків із вагомими результатами та заслуженою перемогою.
Бажаємо нових спортивних звершень та не зупинятися на досягнутому!

Подробнее

Фізична культура й спорт об’єднують людей різного віку, професій, переконань і національностей, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю й характер. Саме фізична культура й спорт продовжують залишатися надійним джерелом гарного настрою, оптимізму й здорового способу життя.Традиційно до Дня фізичної культури й спорту в ЗСШФК №18 проводиться свято, яке об’єднує тренерів, учителів, вихованців та батьків. Цьогоріч свято проходило під гаслом «Спорт- це сила що дає молоді крила». В програмі проведення свята спортивні змагання, естафети, веселі старти, конкурс малюнків на асфальті.
На святі були присутні почесні гості, випускники ЗСШФК №18:
Сербіна Світлана, заслужений майстер спорту зі стрибків у воду, учасник олімпіади в Атланті й Сіднеї, срібний призер Ігор Доброї Волі.
Сербін Олег, майстер спорту Міжнародного класу зі стрибків у воду, бронзовий чемпіон світу серед юніорів, учасник Олімпіади – 2020 в Токіо.
Науменко Евген, майстер спорту Міжнародного класу зі стрибків у воду.
Лазебрій Яна, майстер спорту з швідкісного плавання в ластах, двократний призер Чемпіонату Світу.
Яковлева Дар′я, майстер спорту з тхеквондо, учасник Чемпіонату світу, переможець міжнародних турнірів.

Подробнее

24 серпня 2021 в смт. Степногірск відбувся ІІІ турнір з боксу, присвячений 30-річчю Незалежності України серед молоді та еліти на призи ГО "Крок України".

Учень 8-Б класу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18 Кремльов Єлисей посів 1 місце.Спортсмен тренується під керівницвом Карандей Станіслава Івановича (СДЮШОР № 3).

Вітаємо переможця, тренера та батьків із вагомими результатами та заслуженою перемогою.
Бажаємо нових спортивних звершень та не зупинятися на досягнутому!

Подробнее

Літо – це пора не лише драйвового відпочинку, але й насичених змагань для учнів-спортсменів ЗСШФК №18. Команда Запорізької області брала участь у літньому чемпіонаті України з плавання серед юнаків 05-08.07.2021 р. в м. Бровари та посіла ІІ загальнокомандне місце серед найсильніших областей України. У складі команди Запорізької області було 13 спортсменів – це учні ЗСШФК №18.

Результати змагань:

Ірина Мілютина – майстер спорту ( 7 клас );
Кіра Пономаренко – майстер спорту ( 7 клас);
Ігор Мелешко – кандидат у майстри спорту ( 8 клас);
Кіра Марті - кандидат у майстри спорту 7 клас);
Рябова Єсенія- кандидат у майстри спорту ( 8 клас);


Вітаємо тренерів М. Синюгіну, В. Забугу, К. Федотовського (СК Мотор Січ) із високими результати їх вихованців!
Зичимо тренерам, батькам, спортсменам високих здобутків та перемог у подальших змаганнях.

Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури й спорту, взірцем для юних жителів нашого міста.

Подробнее

Одні люди займаються спортом на любительському рівні у вільний час. Інші ж – готуються до вирішальних змагань роками, щоб продемонструвати свої здібності всьому світу.

З 16 по 19 червня 2021 року в місті Дніпро відбувся Літній чемпіонат України серед молоді та юніорів. Учні ЗСШФК №18 показали чудові результати:

Учениця 6 класу Ірина Мілютіна, наймолодша учасниця фінального запливу, отримала золоту медаль Чемпіонату серед юніорів і срібну медаль серед молоді на дистанції 200 метрів брасом з результатом 2.40.61.

Учениця 6 класу Кіра Пономаренко отримала срібну медаль Чемпіонату на дистанції 100 метрів батом серед юніорів, бронзову медаль на дистанції 100 метрів батом серед молоді з результатом 1.03.38, бронзову медаль на дистанції 50 метрів батом серед юніорів з результатом 28.66.

Учениця 7 класу Марія Нетребко отримала золоту медаль Чемпіонату на дистанції 200 метрів батом серед юніорів, золоту медаль на дистанції 200 метрів батом серед молоді з результатом 2.20.57, бронзову медаль на дистанції 100 метрів батом серед юніорів з результатом 1.03.56

Бронзову медаль Чемпіонату отримали Лебедєв Денис, Пономаренко Кіра та Мілютіна Ірина в естафеті 4х100 комбінованій змішаній.

А також отримали звання Майстер спорту Тулупов Володимир, Сорвачов Владислав, тренер - Кирил Федотовський, та Нетребко Марія, Пономаренко Кіра, тренери - Марія Синюгіна та Віктор Забуга (СК Мотор Січ).

Шановні спортсмени, тренери, батьки, вітаємо з перемогою в змаганнях! Ви подолали виснажливі тренування, хвилювання, накал емоцій та напруження. Мить успіху – короткий перепочинок перед новим стартом. Нехай енергія цих миттєвостей зарядить позитивом і дасть поштовх до нових звершень. Не зупиняйтеся на досягнутому, удосконалюйте свою майстерність, ніколи не падайте духом і завжди вірте у свої сили. Так тримати!

Подробнее