Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
16:54:01
Травень, 20
Понеділок
2024
2940644 / 3650
Новини
Олимпиады

11 травня 2024 року у м.Кам'янське взяв участь у змаганнях на кубок з плавання SWIM SHARKS КАДЕТИ учень 2-А класу Казаков Кирило.
У нашого юного чемпіона дві золоті нагороди на різних дистанціях. Це прекрасний результат, який свідчить лише про початок великих спортивних перемог.

Так тримати !

Подробнее

Учні нашої школи, маленькі зірочки знову засяяли гарними результатами.
Вітаємо учнів 5-Б класу, тренерів Забугу В.Ю. та Забугу С.М., батьків за професіоналізм та терпіння і успіхи наших дітей!
Кубок з плавання SWIM SHARKS КАДЕТИ
11.05.2024 рік м. Кам'янське, спортивний комплекс "МіКомп" (басейн 50 м)
Владислав Задорожний
1 місце - 50 м вільний стиль
2 місце - 100 м вільний стиль
3 місце- 200 м вільний стиль
Сєрова Олександра
2 місце- 200 м комплексне плавання
3 місце - 400 м вільний стиль
Нікіта Лисянський
2 місце- 50 м батерфляй
В змаганнях брали участь 550 спортсменів, які представляють 24 клуба з 13 міст та 5 областей України: Горішні Плавні, Дніпро, Донець (Харківська), Запоріжжя, Камʼянське, Кременчук, Кривий Ріг, Лозова, Павлоград, Полтава, Слобожанське (Харківська), Харків, Черкаси.

Вітаємо вас, маленькі чемпіони, з перемогою! Ваші досягнення - це не лише доказ вашого таланту, а й приклад для наслідування для всіх дітей. Ми пишаємося вашою силою, наполегливістю та витривалістю. Нехай ця перемога буде тільки початком вашого захоплюючого спортивного шляху. Бажаємо вам подальших успіхів у спорті та радості від кожного здобутого досягнення!

Подробнее


28.04.2024 в м. Боярка, Київської обл. відбувся Чемпіонат "Зірки Черлідингу". Наша Вероніка Бєлан, учениця 2 - А класу, у складі команди переможців здобула 2-е місце у номінації Чер-команди.

Пишаємося успіхами наших учнів. Це неймовірна праця і чудово, що її результатом є перемога.

Подробнее


11 травня до Всесвітнього дня Легкої атлетики відбувся відкритий кубок легкої атлетики Запорізької області серед юнаків та дівчат різних вікових категорій. Де прийняли участь учениці 9-Б класу ЗСШФК 18, Криводонова Софія та Анісімова Анжеліка в дисципліні естафетний біг та вибороли 3 місце.

Пишаємося вами, бажаємо подальших перемог!

Подробнее
Наші учні досягають висот у всіх точках Європи. В Австрії у місті Грац пройшов чемпіонат з плавання‍ серед юніорів, у якому учень 6-Б класу Лутков Потап завоював 2 місце 200 Батт та 3 місце 400 к/п.

Вітаємо з перемогою в змаганнях і від душі бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги, обганяючи всіх суперників у гонитві за успіх.

Подробнее