Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
17:07:24
Червень, 7
Середа
2023
2147651 / 334
Новини
Олимпиады

Учні Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18, славляться своїми спортивними досягненнями і любов'ю до спорту.

І саме тому, коли 4-А клас дізнався про щорічну акцію Move Week, вони відразу прийняли рішення долучитись до неї та поділитись своїм ентузіазмом з усіма!
Move Week - це ініціатива, яка запрошує учнів різних шкіл з усього світу до активного способу життя та рухливості. Це прекрасна можливість не лише позбутися сидячого способу життя, але й відкрити для себе різноманітність спортивних активностей та рухових ігор.
У рамках Move Week, учні 4-А класу вирішили організувати особливий урок, присвячений цьому заходу, результати активностей наших учнів, ви можете побачити на фото.

@UkraineActive @International Sport and Culture Association @v4sport.Foundation @AkademiaKrokietaiLamy, @Інститут модернізації змісту освіти #ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE #edukacjawruchu #ІМЗО #КФВС

Подробнее

Найменші учні нашої школи також долучились до MOVE Week 2023!

Учні 1-А класу та їх вчителька, наглядно продемонстрували переваги активного способу життя та регулярних занять спортом і фізичною активністю, станцювавши веселу руханку.
Незважаючи на їх малий вік, вони проявили неймовірний талант і енергію під час свого виступу, а також продемонстрували важливі цінності, такі як співпраця, дисципліна та взаємна підтримка. Їхній виступ був справжнім доказом того, наскільки сильним може бути колектив, який працює разом.


Ми пишаємося нашими талановитими учнями першого класу та висловлюємо їм вдячність за їхній творчий підхід та витримку. Вони є прикладом для нас всіх, показуючи, що немає меж для досягнень, коли є воля та праця.

@UkraineActive @International Sport and Culture Association @v4sport.Foundation @AkademiaKrokietaiLamy, @Інститут модернізації змісту освіти #ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE #edukacjawruchu #ІМЗО #КФВС

Подробнее

Наші діти найкращі! Учениця 4-Б класу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18, Сєрова Олександра, взяла участь у другому етапі Кубку з плавання "SWIM SHARKS - 2023". Олександра продемонструвала вражаючі результати на різних дистанціях.
На дистанції 50 метрів батерфляєм вона здобула друге місце, отримавши 3 дорослий розряд. Також варто відзначити її виступи на інших дистанціях: 50 метрів брасом, де Олександра посіла 4 місце і отримала 3 дорослий розряд; 100 метрів на спині, де вона також посіла 4 місце і отримала 3 дорослий розряд; 200 метрів вільним стилем, де Олександра посіла 4 місце і отримала 3 дорослий розряд; а також 200 метрів комплексом, де вона отримала 3 дорослий розряд.

Вітаємо Олександру з її видатними досягненнями у плаванні!

Подробнее

Ми з гордістю хочемо поділитися чудовими новинами про нашого талановитого
учня з 4-Б класу - Лучкова Савелія! Він нещодавно приймав участь у престижних змаганнях з плавання у місті Лампертгайм, Германія, і досягнув вражаючих результатів.
Савелій змагався на дистанції 100 метрів на спині та в естафеті 50 метрів. З його неймовірними навиками та наполегливістю, він зумів вибороти два третіх місця в обох змаганнях.

Це показує, що наша школа має надзвичайно талановитих і мотивованих учнів, готових виступати на міжнародному рівні. Бажаємо Савелію подальших успіхів, яскравих перемог і незабутніх спортивних досягнень у майбутньому!

Подробнее

Учні 11-Б класу ЗСШФК №18, вихованці міської ДЮСШ ім. Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна, у складі гандбольного клубу «МОТОР» (Запоріжжя), у запеклих іграх матчів плей-офф, які відбулись з 02 по 03 травня 2023 року, у м. Ужгород, здобули ПЕРШЕ місце в чемпіонаті України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги сезону 2022-2023 років!

Вітаємо вихованців та тренерський склад!
Бажаємо подальших перемог!!!

Подробнее