Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
02:59:25
Грудень, 6
Середа
2023
2504411 / 365
Для батьків майбутніх першокласників
Для батьків майбутніх першокласників

16 травня, відбулося захоплююче онлайн-заняття «Школярик» для маленьких майбутніх першокласників.

На цьому заході діти поглибили свої знання про кольори веселки. Вони захоплено досліджували різнобарвні відтінки та вивчали їх назви. Завдяки цікавим інтерактивним вправам і казковому атмосферному середовищу, діти радо взяли участь у занятті та отримали багато нових знань. Веселі кольори веселки здивували і надихнули маленьких учасників на подальше вивчення світу навколо себе.

Подробнее

Шановні батьки та маленькі вчені!
Ми раді повідомити вам, що 11 травня в нашій Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури №18 відбулося захоплююче онлайн-заняття для майбутніх першокласників під назвою "Школярик"". Цього разу ми занурювалися у світ геометричних фігур!

Наші маленькі учасники отримали унікальну можливість познайомитися з різноманітними геометричними фігурами, їх назвами та властивостями. Вони вивчали такі фігури, як квадрат, коло, трикутник, прямокутник та багатокутники. Заняття пройшло у форматі інтерактивних завдань, практичних вправ та цікавих питань-відповідей, що сприяло активному залученню дітей до навчання та розвитку їхнього математичного мислення.

Подробнее

У нашій школі ми завжди прагнемо забезпечити найкращий початок для наших майбутніх першокласників. Тому 9 травня ми провели особливий урок з теми "Розпочинаємо шкільну подорож: Ручка в руках, спинка прямо".

Цей урок був призначений для дітей, які незабаром розпочнуть своє навчання у першому класі. Метою уроку було навчити майбутніх першокласників правильно тримати ручку та сидіти за шкільною партою, а також познайомити їх із загальними правилами шкільної поведінки.

Під час уроку діти мали можливість взяти участь у різноманітних розвиваючих іграх та активностях. Вони отримали практичні поради щодо правильного тримання ручки та виконали вправи на розвиток м'язів руки. Також було наголошено на важливості правильної постави під час сидіння за шкільною партою, а дітки мали можливість пограти у веселі ігри, спрямовані на вироблення правильної постави та координації рухів.

Цей урок був сповнений радості, захоплення та навчання. Ми були свідками великого ентузіазму та зацікавленості у наших майбутніх першокласників.

Ми віримо, що цей урок стане цінним досвідом для наших майбутніх першокласників і допоможе їм легше адаптуватися до шкільного середовища.

Долучайтесь і ви!

Подробнее

4 травня наша школа провела сьоме онлайн-заняття "Школярик" для дітей, які готуються до вступу до першого класу. Цього разу тема заняття була присвячена сім'ї - одній з найважливіших складових нашого життя.
На занятті діти грали в розвиваючі ігри, виконували цікаві завдання та малювали свою родину. Це дозволило їм краще пізнати своїх близьких.
Якщо ваша дитина пропустила це заняття, не варто засмучуватися, ви можете долучитися до наступних зустрічей "Школярика".

Не забувайте, що підготовка до школи - це важлива і серйозна справа, тому ми стараємось зробити процес навчання якомога цікавішим та ефективнішим для вашої дитини.

Подробнее