Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
02:09:12
Червень, 20
Четверг
2024
3015994 / 924
Про школу
Історія школи

Школа № 18 розпочала своє існування в 1936 році в будівлі , де нині розташована загальноосвітня школа № 12. Більшість учнів школи були дітьми працівників моторобудівного заводу.
    Школа продовжувала   функціонувати в часи війни в приміщенні нинішнього Ботанічного саду, так як в її рідній будівлі був розташований військовий шпиталь.
     Після війни 18 школа повернулася у своє рідне приміщення, де продовжувала роботу спільно з 12 школою. Через велику кількість учнів навчальний процес здійснювався в три зміни.
   У 1951 році школа № 18 відсвяткувала новосілля у новому приміщенні по вулиці Вороніхіна завдяки допомозі працівників моторобудівного заводу.
Спочатку школа була середньою з українською мовою навчання, але з 1959 року вона стала восьмирічною і з цього ж року розпочався набір перших російськомовних класів .
З початку 70-х років у школі разом із загальноосвітніми класами починають функціонувати спеціалізовані класи з плавання. Тренування учнів проходять у басейні "Славутич".
     З 1990 року навчальний заклад стає середньою школою, а в 1992 році отримав статус спеціалізованої школи і став називатися "Спеціалізованою школою фізичної культури №18".
    Профілюючими видами спорту школи були: плавання, стрибки у воду, легка атлетика, бокс, спортивна і художня гімнастика, аеробіка, веслування, велоспорт.
     У 1995 році школа взяла участь у конкурсі шкіл сприяння здоров'я, після чого увійшла в, "Європейську мережу шкіл сприяння здоров’ю".
У 1997 році заклад отримав будівлю колишнього дитячого садка, допомогу в реконструкції якого надавало підприємство "Мотор Січ". Завдяки цьому в школі збільшилася кількість навчальних класів.

      З моменту створення школи її очолювали такі директори:

                   - Духівський Анатолій Якович;

                   - Сушков Василь Кирилович;

                   - Засуха Тетяна Опанасівна;

                   - Кравченко Надія Василівна;

                   - Другова Людмила Гнатівна;

                   - Мальчук Михайло Прокопович;

                   - Пугач Раїса Павлівна;

                   - Волков Валерій Пилипович.

Кращі традиції сьогоднішньої школи закладалися тоді, а сьогодні продовжувачем їх є молодий творчий колектив під керівництвом директора Молчанова Віктора Олександровича.

    СШФК №18 сьогодні:

Школа повного дня: навчальні заняття змінюються тренувальними. Головними завданнями закладу є забезпечення реалізації права громадян на повну загальну середню освіту ; виховання громадянина України; сприяння розвитку спортивної обдарованості учнів.
Пріоритетом школи є здоров'я і життя дитини , збереження і зміцнення здоров'я учнів і педагогів шляхом формування валеологічного світогляду, виховання свідомого і дбайливого ставлення до свого здоров'я як основної умови реалізації творчого та фізичного потенціалу особистості .

      У навчальному процесі уроки ведуться парами , з метою зниження навчального навантаження.
Подробнее