Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
04:19:28
Вересень, 25
Субота
2021
1322342 / 288
Протидія булінгу
Новини

Уже більше 10 років в СШФК № 18 діє група учнів-правознавців «Феміда» під керівництвом вчителя історії та правознавства Сухомлинової О.В. Метою роботи групи є підвищення загального рівня правової культури, набуття школярами необхідних правових знань та навичок, формування в них поваги до закону. Членами «Феміди» стають учні 9-11 класів, які вже обізнані з питань практичного права та можуть поділитись власним досвідом з молодшими школярами. Так у цьому році фемідівці завітали до учнів 1-8 класів з нагальною проблемою сучасності «Зупинимо булінг разом!».

Через інтерактивну гру діти отримали вагому інформацію щодо причин та наслідків булінгу. А головне, що учні засвоїли алгоритм дій у разі даної проблеми. Такі заходи сприяють кращому засвоєнню правового матеріалу та створенню певного емоційного настрою.

Подробнее

3.02.2021 у 5-А класі було проведено виховну годину "Ні булінгу". У позитивній атмосфері подивилися мультфільми "Чорний кіт", "Їжак", "Пташки".
Разом проаналізували їх та дійшли єдиного висновку, що головне - це внутрішній світ людини і треба приймати його таким, яким він є, нікого не ображати, підтримувати дружні стосунки та допомагати один одному.

Подробнее
Цікаві та змістовні бесіди були проведені 22.01.2020р. інспекторами УПП у Запорізькій області Багола Г.М. та Биковська І.П. з учнями нашої школи.


В 5-Б класі "Права та обов′язки учнів",та в 5-В класі "Вирішення конфліктних ситуацій".

Після таких зустрічей учні стануть краще розбиратися в життєвих ситуаціях, зможуть правильно прийняти рішення.
Інспектори також прийняли участь у заході "Лего-місто", де учні представили місто майбутнього.

Дякуємо за допомогу, за приділений час, адже для дітей це так важливо! Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Подробнее
Сьогодні, як ніколи зростає необхідність у співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

18 вересня до нашої школи завітали працівники поліції та провели з дітьми виховні заходи на теми: «Стоп! Булінг» та «Відповітальність за булінг» для учнів 6-х класів.
Діти були в захваті від спілкування з правоохоронними органами, активно приймали участь, цікавилися різними аспектами правової діяльності.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам поліції за співпрацю та високий професіоналізм. Сподіваємося на подальші зустрічі.
Подробнее
19 січня в України набув чинності закон про протидію булінгу. Згідно з законом, булінг/цькування – діяння учасників освітнього процесу, які полягають в психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильству, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, які вчиняються стосовно малолітньої або неповнолітньої особи або такою особою щодо інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

У законі «Про освіту» передбачили типові ознаки боулінгу (цькування): систематичність (повторюваність) дій; наявність сторін – кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі (за наявності); дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування інтересам потерпілого кривдника та/або заподіяння соціальної ізоляції потерпілого.
Про всі деталі знають представники закону. Так, 19 березня 2019 року до нашої школи завітали співробітники УПП в Запорізькій області ДПП лейтенант Хайруліна О.І., а також Биковська І.П., Багола А.М., Пляшечкин О.В. та провели бесіду «Булінг в дитячому середовищі» для учнів 4-А та 4-Б класів.

Дякуємо за допомогу, за приділений час, адже для дітей це так важливо! Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Подробнее