Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
17:52:28
Квітень, 18
Неділя
2021
1144640 / 650
Новини
Виховна діяльність

З 29.03.2021 по 02.04.2021 в нашій школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги.

Цей традиційний захід уже вкотре довів, що шкільна бібліотека є важливою, невід’ємною ланкою навчально – виховного процесу. Тож метою тижня стали популяризація книги, культура читання учнів, дбайливе ставлення до неї
Для учнів була проведена захоплююча мандрівка у світ літератури разом із шкільним бібліотекарем та вчителями. Діти виконували різноманітні завдання: відгадували літературних героїв, малювали їх портрети, робили поробки до улюблених книжок, створювали колективне панно, писали вірші.
У шкільній бібліотеці щоденно демонструвались нові виставки книжок, розраховані на різні вікові категорії учнів.

Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки, цікаві заходи, чудові книжки.

Подробнее

В ЗСШФК №18 велика увага приділяється культурі харчування.

У нашій школі учні дотримуються режиму харчування, в їдальні урізноманітнений раціон та гарний інтер’єр.
Учні 1- А класу на уроці дизайн та технології ознайомилися із загальними правилами та обладнанням шкільної їдальні, навчилися самостійно сервірувати стіл.
Діти, в знак подяки поварам за смачні сніданки та обіди, подарували для їдальні школи виготовлені власноруч та красиво згорнуті паперові серветки.

Немає ліпшого способу сформувати або скорегувати звички дитини, ніж демонструвати бажану модель харчової поведінки на особистому прикладі.

Подробнее

4 лютого у Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури № 18 відбулася цікава і пізнавальна зустріч учнів 3 - Б класу з інспектором Ювінальної превенції Запорізького районного управління Охріменко Станіславом Георгієвичем. Він розповів учням про правила життя в суспільстві, відносини між людьми, досить детально зупинився на темі БУЛІНГУ. Діти отримали відповіді на свої запитання та зробили висновок про рівність усіх людей, їх неповторність і прийняття кожного окремо.

Дякуємо Станіславу Георгійовичу за цікаву годину спілкування!

Подробнее

3.02.2021 у 5-А класі було проведено виховну годину "Ні булінгу". У позитивній атмосфері подивилися мультфільми "Чорний кіт", "Їжак", "Пташки".
Разом проаналізували їх та дійшли єдиного висновку, що головне - це внутрішній світ людини і треба приймати його таким, яким він є, нікого не ображати, підтримувати дружні стосунки та допомагати один одному.

Подробнее

Слово, моя ти єдиная зброє!...
Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…

Леся Українка


Верховна Рада України ухвалила постанову № 5675-д про урочисте відзначення 25 лютого 2021 року 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадського діяча, найвідомішої жінки давньої та сучасної України Лесі Українки.
Враховуючи винятковий внесок Лесі Українки у розвиток української культури, урядом вирішено провести низку всеукраїнських заходів: створення національного музею письменниці, видання повного зібрання її творів у 16-ти томах, персональної енциклопедії, наукової біографії, словника мови її творів тощо.

У рамках акції "Вічно живий голос!" учні нашої школи читають поезії Лесі Українки та приймають участь у створенні відеоальманаху її поетичних творів.
Подробнее