Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
17:48:30
Травень, 20
Понеділок
2024
2940742 / 3748
Новини
Виховна діяльність

До Вашої уваги Тиждень мистецтва та музичного мистецтва "Мистецтво рідного краю" у ЗСШФК №18!

Подробнее

Профілактичний захід антинаркотичної спрямованості відбувся в Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури №18 за участі представників Поліцейської ювенальної превенції.


Під час цього заходу учням було роз'яснено небезпеку та ризики для здоров'я, пов'язані з вживанням наркотиків. Важливий акцент був зроблений на наслідках, які можуть виникнути внаслідок споживання наркотичних речовин не лише для фізичного, а й для психічного здоров'я.
Крім того, учням були пояснені особливості кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері обігу наркотичних речовин. Це допомогло учням краще зрозуміти важливість дотримання закону та уникнення небезпечних ситуацій.

Ми вдячні Поліцейській ювенальної превенції за проведення цього важливого заходу та за їхню небайдужість до майбутнього наших учнів.
Разом ми будуємо здорове та безпечне суспільство, де кожна особа має можливість розвиватися на повну котушку, оберігаючи своє здоров'я та майбутнє.

Подробнее

Раді поділитися з вами чудовою новиною про нашу участь у VIII Всеукраїнській акції «Happy Мяу для Мурчика».

Відома істина про те, що ми відповідальні за тих, кого приручили, залишається актуальною і для нас, і для наших безпритульних чотирилапих друзів. У ці складні часи нам важливо допомогти тим, хто опинився у біді, тому ми з радістю відгукнулися на запрошення взяти участь у цій благородній справі. Зібравши допомогу від учасників освітнього процесу та бажаючих, ми надали підтримку притулку нашого міста.
Це маленький внесок у благородну справу, але велике свідчення нашої турботи та відповідальності перед тими, хто потребує нашої допомоги.

Велика подяка всім, хто не залишився байдужим до наших маленьких друзів! Нехай ця добра справа зігріває серця усіх, хто бере участь у ній.

Подробнее

Шановні учні, батьки та педагогічний колектив Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18!

Ми відчуваємо гордість приєднатися до міжнародної акції "16 днів проти насильства". У цьому важливому заході ми прагнемо підтримати безпеку, повагу та спільність у нашому оточенні.
На цьому ми тижні підготували для вас, наші шановні учні, низку заходів, які спрямовані на підвищення свідомості та активну участь у протидії насильству. Це інтерактиви, цікавинки та заходи, до яких кожен з вас може долучитися.
Нижче ви можете переглянути плакат із розкладом заходів, які будуть проводитись у нашій школі протягом цього тижня.

Долучайтеся та бережіть один одного!

#16днівпротинасильства #зсшфк18

Подробнее

Зустріч з кіберполіцією, яка відбулася 19.10.2023 р. у Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури №18, була важливою ініціативою, в якій взяли участь як вчителі, так і батьки та учні нашої школи. Ця подія допомогла підвищити свідомість про кібербезпеку та важливість правил використання інтернету серед нашої шкільної спільноти.
Разом ми навчаємося бути безпечними та відповідальними громадянами в цифровому світі.

Подробнее