Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
03:35:32
Вересень, 25
Субота
2021
1322257 / 203
Новини
Виховна діяльність

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

У ЗСШФК №18 у День миру відбувся флешмоб «Я обираю МИР».
Учні школи виготовили паперових голубів із побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей:
«Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

Подробнее

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.
Не пройшли осторонь цієї дати і учні 6-В класу. На виховній тематичній годині у форматі квесту «Привіт, Європо» вихованці дізналися про історію та значення цього дня для України, виконали різноманітні завдання гри, поділилися своїми думками, зробили певні висновки.


Головне, що зрозуміли діти: бути європейцями – це не лише мати громадянство європейської країни. Це, насамперед, сповідувати низку цінностей та намагається жити відповідно до них.

Подробнее

13 травня 2021 року члени учнівського самоврядування "Олімп" ЗСШФК №18 провели арт-тайм "Вітамінна країна" з метою пропаганди здорового харчування. Весело та дружньо виконали нарізку овочів, фруктів та виклали їх за областями нашої країни.
Діти отримали величезне задоволення від власної роботи.


#фудчелендж
#healthyschools

Подробнее

Учні 9-А класу ЗСШФК № 18 прийняли участь у соціальному проекті Інфотейтмент пам'яті до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ої річниці вигнання нацистів з України "Якою ціною завойовано щастя".

Подробнее

То не зорі, небо там навпіл
Чорним димом, згарищем палало
Атом з Прип’яті розжарений летів,
Все живе із болем помирало …
(Юлія Хандожинська «Чорнобиль»)


26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи у 8-Б класі ЗСШФК №18 пройшла виховна година. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи в пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.


Подробнее