Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
02:38:14
Грудень, 6
Середа
2023
2504281 / 235
Новини
Виховна діяльність

Шановні учні, батьки та педагогічний колектив Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18!

Ми відчуваємо гордість приєднатися до міжнародної акції "16 днів проти насильства". У цьому важливому заході ми прагнемо підтримати безпеку, повагу та спільність у нашому оточенні.
На цьому ми тижні підготували для вас, наші шановні учні, низку заходів, які спрямовані на підвищення свідомості та активну участь у протидії насильству. Це інтерактиви, цікавинки та заходи, до яких кожен з вас може долучитися.
Нижче ви можете переглянути плакат із розкладом заходів, які будуть проводитись у нашій школі протягом цього тижня.

Долучайтеся та бережіть один одного!

#16днівпротинасильства #зсшфк18

Подробнее

Зустріч з кіберполіцією, яка відбулася 19.10.2023 р. у Запорізькій спеціалізованій школі фізичної культури №18, була важливою ініціативою, в якій взяли участь як вчителі, так і батьки та учні нашої школи. Ця подія допомогла підвищити свідомість про кібербезпеку та важливість правил використання інтернету серед нашої шкільної спільноти.
Разом ми навчаємося бути безпечними та відповідальними громадянами в цифровому світі.

Подробнее

З радістю повідомляємо про ініціативу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18 перед Днем захисників і захисниць України!

В моменти, коли наша країна потребує ще більше підтримки та єдності, ми вирішили виявити нашу вдячність та солідарність з тими, хто стоїть на захисті України. Учні і педагогічний колектив нашої школи зібрали смаколики, амулети, листівки зі словами вдячності для наших воїнів, адже ми віримо в силу об'єднання та важливість підтримки наших воїнів.
А натомість наші герої передали нашій школі символ незалежності нашої країни - прапор, на якому написали побажання для підростаючого українського покоління. .

До Дня захисників і захисниць України ми разом з усією країною висловлюємо Вам подяку та бажаємо міцного здоров'я, миру та безпеки.

Слава Україні!

Подробнее

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У 4-Б класі пройшлов виховний захід на тему: «Чорнобиль не має минулого часу», під час якої учні пригадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя заслонили собою світ від радіаційної хвилі, переглянули відео зняті в період ліквідації катастрофи та сучасний вигляд Чорнобиля.

Ми пам'ятаємо!

Подробнее

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.
До Міжнародного дня здоров'я діти ЗСШФК №18 виготовили буклети та плакати на підтримку Здорового способу життя.

#Міжнародний день здоров'я

Подробнее