Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
05:50:50
9 Апреля
Четверг
2020

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2020-2021 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 738500 / 130
Новини
Отдых

Вітаємо переможця
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

учня 10-А класу
Клепуса Олександра,
посівшого ІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее

Вітаємо переможця
ІІІ (обласного) етапу захисту робіт Малої академії наук у номінації
"Науки про землю"
в секції географії та ландшафтознавства


учня 10-А класу
Фоменко Кирилла,
посівшого ІІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее
З 20 по 24 січня 2020 року у нашій школі пройшов тиждень математики, інформатики та фізики!
Протягом тижня для всіх класних колективів проводилася насичена конкурсна програма:

- Понеділок – «Математичні снайпери» - справжній математичний бій розгорівся між командами за комп´ ютерами. Юні конкурсанти продемонстрували дивовижні навички усного рахунку.

- Вівторок – «Кубик Рубік» - цього року школярі мали змогу показати свої здібності з швидкого складання кубиків.

- Середа – «Лего - місто» - кожен клас створював своє місто майбутнього, все це викликало не аби яку зацікавленість.

- Четверг – «Вежа удачі» - серед дітей був справжній бій, кожен намагався зробити вежу все більш високою і все менш стійкою.

- П’ятниця – «Чарівні досліди» - вже доброю традицією стало проводити фізичні досліди для маленьких школярів, які проявлять не аби яку зацікавленість наукою.

А також учні початкової школи мали змогу створити свій «Лего - місто» в яких намагались показати свою креативність.

Переможцями цієї програми стали:

І місце – 5-В, 8-А, 9-Б;
ІІ місце – 6-Б, 7-Б, 9-А, 10-А;
ІІІ місце – 6-А, 8-Б, 11-Б;
IV місце – 5-А, 7-А , 11-А;
V місце – 5-Б.

Подробнее

Вітаємо переможців ІІ Районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Фізична культура :

Ізотова Валерія
(9-А клас) - І місце.
Жовніренко Максим
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель : Фоменко О.П.

Правознавство :

Єльніков Владислав
(9-Б клас) - ІІ місце;
Зінухов Владислав
( 9-Б клас) - ІІ місце;
Ковган Олена
(9-Б клас)- ІІІ місце;
Чубир Ангеліна
( 9-Б клас) - ІІІ місце;
Степанюк Марина
(9-А клас ) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Історія:

Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІІ місце;
Кузьмін Максим
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Географія:

Фоменко Кирило
(10-А клас) - ІІІ місце;
Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІ місце;
Чайка Антон
(9-А клас) - ІІІ місце;
Кучів Дар′я
(11-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Грицюк К.І.

Подопригора Дмитро
(8-А клас) - ІІ місце.
Вчитель: Некрасов С.А.

Українська мова та література:

Есаулова Ельвіра
( 8-А клас) - ІІ місце;
Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель : Заставська І.В.

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимошенко Ю.Ю.


Математика:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Прохоренко С.В.

Хімія:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Саєнко С.В.



Російська мова та література:

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель: Снопик Н.В.

Біологія:

Левашова Андрій (8-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимченко Л.Ф.

Трудове навчання:

Стекачова Єва
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Радзівон О.Л.


Дякуємо вчителям за якісну підготовку учнів нашої школи!

Подробнее
8 жовтня 2019р. відбувся інтелектуальний марафон для кращих істориків нашої школи.


У І турі Всеукраїнської олімпіади з історії прийняли участь 34 учні.
Вони ретельно готовилися до даної події і сподіваються на перемогу та участь у ІІ турі олімпіади.

Побажаємо їм успіхів!

Подробнее