Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
08:57:20
Квітень, 14
Неділя
2024
2846065 / 498
Новини
Отдых

27 жовтня 2023 року, учні та педагоги нашої школи долучилися до Радіодиктанту національної єдності.
Мета такого флешмобу — об’єднати українців довкола державної мови.
Диктант прочитав відомий український театральний режисер, актор театру та кіно Олексій Гнатковський. Авторкою стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Назва тексту – «Дороги України».
Мова – наше духовне багатство, основа інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Тож давайте разом сприяти зростанню її престижу, зміцненню та розвитку.

Любіть Україну
Краплиночку раю,
Любіть її мову
Чудову благаю
.

Подробнее

27 жовтня українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Сьогодні ми маємо нагоду вшанувати силу та красу українського Слова, його незламність, милозвучність і сучасність.


Лідери ЗСШФК №18 також долучилися до відзначення цієї дати. На засіданні активні учні школи стали учасниками вікторини «МовиМО QUIZ», складали власні приказки та прислів’я про нашу мову, створили за допомогою штучного інтелекту символи української мови.

Пропонуємо також прийняти участь у цьому флешмобі. Для цього потрібно зайти за посиланням та залишити свої відповіді.

Натисніть на посилання <=======


Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!
Вчімо українську мову та шануймо її!

Подробнее

Шановні освітяни, учні та батьки !
Вітаємо Вас з чудовим святом – Днем знань та початком нового навчального року!


Цьогоріч він буде трохи незвичним для нас, в нових умовах та з певними обмеженнями, але це не зменшить відчуття радості від довгоочікуваної зустрічі з однокласниками, улюбленими вчителями та рідною школою.
Цей день у кожного викликає хвилюючі емоції, адже кожен пройшов через поріг школи. Для маленьких першокласників він стане початком подорожі країною знань. А для випускників запам’ятається великим підсумком попередніх шкільних років та стартом у доросле незвідане життя.
Отже, дорогі діти, сміливо та впевнено опановуйте нові знання, відкривайте для себе нові обрії. Нехай кожен день дарує вам радісні емоції та незабутні враження!
Здоров’я, мудрості та натхнення вам, дорогі педагоги, упевненості в завтрашньому дні, злагоди та добробуту.
Батькам – сил та терпіння!
Бажаємо усім міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та успіхів у всіх починаннях!


Подробнее

4 квітня у Міжнародний день просвіти, учні 5, 6, 7 та 8 класів Запорізької СШФК №18 долучилися до написання Радіо диктанту про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

#СпільноДиктант

Подробнее


Вітаємо учня 11-А класу, Кузьміна Максима, що посів III місце в II (міському) етапі XXII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!" у номінації "Література".

Подробнее