Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Сейчас
09:00:52
16 Декабря
Понедельник
2019

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2019-2020 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 659488 / 102
Про школу
Наша спеціалізація
Стрибки у воду:
Крініцина О.М.
Чапленко А.Ю.
Єфіменко О.А
Журавльова І.В.
Потєхіна В.В.
Горілий М.А.


Плавання:
Рибальченко А.Ю.
Погорельцева А.В
Лопушан О.А.
Дубінченко Н.В.
Киселева Г.В.
Сокірко Н.Р.
Горбачева О.В.
Федотовський К.В.
Забуга В.Ю.
Зарудняк В.Г. ( ДЮСШ «Хвиля»)


Тхєквандо:
Яковлев А.В.

Художня гімнастика:
Марченко О.Г.
Притика О.Г.


Гімнастика:
Стоєв О.С.
Попов М.І.


Бокс:
Карандей С.І.
Бєляцький С.І.
Туча П.В.


Тяжка атлетика :
Пономаренко В.І.

Легка атлетика:
Тіховська Л.С.

Гандбол:
Мусієнко С.І.
Радько Т.М.
Хрістіч А.В.
Коломоєць Є.Г.
Крохмаль М.О.
Ткалич Т.Д.


Футбол:
Макаров Є.В.
Супро В.В.

Подробнее
Тайський бокс:
Каспаров М.А.

Дзюдо:
Голік С.О.
Брєхов Є.Б.
Гонсалес Д.Е.


Народні танці:
Вутман В.Ю.

Спотивні танці:
Хоменко І.В

Баскетбол:
Артеменко Т.Г.

Фехтування:
Лебединський М.І.

Спортивна аеробіка:
Черненко К.Г.

Академічна гребля:
Стипнік О.О.

Джиу-джитсу:
Милов О.Г.
Подробнее



Журавльова Ірина Володимирівна




Турова Тетяна Олександрівна



Свірідов Володимир Григорович



Криницина Ольга Михайлівна



Подробнее

Забуга Віктор Юрійович




Забуга Світлана Максимівна


Дубінченко Наталія Володимирівна


Федотовській Кирило Васильович

Подробнее



Карандей Станіслав Іванович

Подробнее