Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
17:59:58
Травень, 20
Понеділок
2024
2940762 / 3768
Новини
Виховна діяльність -> Національно-патріотичне виховання

З радістю повідомляємо про ініціативу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18 перед Днем захисників і захисниць України!

В моменти, коли наша країна потребує ще більше підтримки та єдності, ми вирішили виявити нашу вдячність та солідарність з тими, хто стоїть на захисті України. Учні і педагогічний колектив нашої школи зібрали смаколики, амулети, листівки зі словами вдячності для наших воїнів, адже ми віримо в силу об'єднання та важливість підтримки наших воїнів.
А натомість наші герої передали нашій школі символ незалежності нашої країни - прапор, на якому написали побажання для підростаючого українського покоління. .

До Дня захисників і захисниць України ми разом з усією країною висловлюємо Вам подяку та бажаємо міцного здоров'я, миру та безпеки.

Слава Україні!

Подробнее

Масниця – символ приходу тепла, весняної енергії, світла та нових сил.
Працівники ЗСШФК №18 привітали наших захисників зі святом. Передали до їх польового столу млинці, домашню випічку, чай, каву.

Продовжуємо підтримувати тих, хто сьогодні захищає нас. Віримо в ЗСУ.
Віримо в Перемогу!

Подробнее

16 лютого в ЗСШФК №18 розпочався з підняття державного прапора України до Дня єднання.
Сьогодні українці згуртовані й сильні, бо правда за нами. Єдність українського народу - це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії Росії.

Миру всім, злагоди. Ми єдині! Разом до Перемоги!
#ДеньЄднання
#зсшфк18
#ЗапоріжжяЄдинеПодробнее

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Лише відчуваючи нашу підтримку, воїни  продовжують боротьбу, бо знають, що  вони на рідній землі і їх підтримує весь народ України.

В ЗСШФК №18 з 30.01 по 01.02 була проведена благодійна акція «Найсмачніше-найкращим» для воїнів ЗСУ. Активними учасниками акції стали батьки, учні, вчителі. Нашим захисники зібрано: домашня випічка, печиво, кондитерські вироби, вологі серветки, обереги, малюнки та листівки з словами вдячності та підтримки.

Дякуємо всім учасникам акції за небайдужість і участь у шкільних ініціативах. Віримо в ПЕРЕМОГУ і ЗСУ.

Подробнее

Учні ЗСШФК № 18 взяли участь у фотоконкурсі до Дня Соборності України «Україна-це ми!».

Дякуємо нашим дорогим учням, батькам та педагогам за активність та креативність.
Онлайн-виставка фотографій наших учнів показує головне - любов до своєї країни.Подробнее