Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
14:48:37
Червень, 25
Субота
2022
1641519 / 817
Протидія булінгу
Протидія булінгу

23.11.2021 у ЗСШФК №18 відбулась зустріч учнів 7-Б класу з інспекторами служби ювенальної превенції.

Гагаріна Софія Артурівна та Зайкова Ольга Сергіївна
провели інформаційний урок «Відповідальність за вчинення протиправних дій з ознаками булінгу».

В ході зустрічі з дітьми співробітники поліції значну увагу приділили розповіді про існування адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, правилам поведінки в школі та на вулиці.

Говорили і про булінг. Правоохоронці зауважили, що будь- які, словесні образи, висміювання та цькування з боку однокласників, залякування у колективі чи через соціальні мережі - недопустимі.

Дякуємо Софії Артурівні та Ольгі Сергіївні за співпрацю!

Подробнее

Уже більше 10 років в СШФК № 18 діє група учнів-правознавців «Феміда» під керівництвом вчителя історії та правознавства Сухомлинової О.В. Метою роботи групи є підвищення загального рівня правової культури, набуття школярами необхідних правових знань та навичок, формування в них поваги до закону. Членами «Феміди» стають учні 9-11 класів, які вже обізнані з питань практичного права та можуть поділитись власним досвідом з молодшими школярами. Так у цьому році фемідівці завітали до учнів 1-8 класів з нагальною проблемою сучасності «Зупинимо булінг разом!».

Через інтерактивну гру діти отримали вагому інформацію щодо причин та наслідків булінгу. А головне, що учні засвоїли алгоритм дій у разі даної проблеми. Такі заходи сприяють кращому засвоєнню правового матеріалу та створенню певного емоційного настрою.

Подробнее