Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
18:02:16
Травень, 20
Понеділок
2024
2940769 / 3775
Новини
Учеба

Протягом двох днів активно занурювалися у світ новітніх методик навчання на тренінгу "ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання". За цей час освоїли нюанси дистанційного та змішаного навчання, щоб забезпечити найефективніше та найцікавіше навчання для наших учнів.

Подробнее
Питання охорони праці і безпеки життєдіяльності в закладах загальної середньої освіти стоїть гостро. Кожні 3 роки у закладах освіти складають і затверджують план-графік проведення навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці.
29 березня 2023 року у ЗСШФК №18 навчання з охорони праці пройшли усі вчителі школи.

Подробнее

МО вчителів-філологів ЗСШФК №18 "Очікування й результати впровадження НУШ"

Відбулося чергове засідання методичного об'єднання, на якому Даншина Л.Л. проаналізувала програму та підручник з української мови авторів Голуб Н.Б., Горошкіної О.М.
Заставська І.В. презентувала цифрові інструменти, покликані зробити уроки більш інтерактивними й цікавими, допомогти доступніше пояснити складні теми та продемонструвати приклади.
Поділилася досвідом роботи з цифровим сервісом AhaSlides для отримання зворотнього зв’язку з учнями Снопик Н.В. Цей застосунок дозволяє створювати хмаринки слів, живі опитування, вікторини, інструменти мозкового штурму й багато іншого...

Подробнее

26 жовтня у ЗСШФК №18 було проведено семінар з елементами тренінгу «Стрес. Шляхи його подолання».
У ході семінару розглядалися ситуації та події, що можуть носити стресовий характер.

Психолог школи Лубенець Юлія Миколаївна ознайомила учасників з рядом теоретичних питань: поняття, складові та наслідки стресу, зчитування нервової системи, поширені реакції на стрес, природні ритми нервової системи людини, тілесні прояви стресової реакції. Було детально висвітлено реакції на стрес та надано рекомендації педагогам щодо особливостей перебігу стресових реакцій та врахування їх під час роботи.

Формат семінару дозволив учасникам практично опрацювати запропоновані вправи щодо формування стресостійкості та стабілізації психоемоційного стану.
Також було опрацьовано ресурсні техніки щодо попередження професійного вигорання у педагогів.

Подробнее


31 серпня 2022 року у ЗСШФК №18 було проведено педагогічну раду з теми: "Підсумки роботи педагогічного колективу за 2021-2022 н.р. та перспективи роботи на новий навчальний рік".

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Підсумки роботи педагогічного колективу за 2021-2022 н.р. та перспективи роботи на новий навчальний рік - Молчанов В.О.
2. Про річний план роботи школи на 2022-2023 н.р. - Грицюк К.І.
3. Про організацію освітнього процесу в 2022-2023 н.р. - Пархоменко Н.Ю.
4. Про оцінювання у 2022-2023 н.р. предметів варіативної складової річного навчального плану - Пархоменко Н.Ю.
5. Про затвердження критеріїв оцінювання предметів варіативної складової РНП - Пархоменко Н.Ю.
6. Про оцінювання учнів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти 3-5-х класів - Грицюк К.І.

Подробнее