Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
21:06:48
Вересень, 26
Вівторок
2023
2335785 / 253
Виховна діяльність
Виховна діяльність
:img:

Масниця – символ приходу тепла, весняної енергії, світла та нових сил.
Працівники ЗСШФК №18 привітали наших захисників зі святом. Передали до їх польового столу млинці, домашню випічку, чай, каву.

Продовжуємо підтримувати тих, хто сьогодні захищає нас. Віримо в ЗСУ.
Віримо в Перемогу!

Подробнее
:img::img:

16 лютого в ЗСШФК №18 розпочався з підняття державного прапора України до Дня єднання.
Сьогодні українці згуртовані й сильні, бо правда за нами. Єдність українського народу - це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії Росії.

Миру всім, злагоди. Ми єдині! Разом до Перемоги!
#ДеньЄднання
#зсшфк18
#ЗапоріжжяЄдинеПодробнее

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Лише відчуваючи нашу підтримку, воїни  продовжують боротьбу, бо знають, що  вони на рідній землі і їх підтримує весь народ України.
:img::img:
В ЗСШФК №18 з 30.01 по 01.02 була проведена благодійна акція «Найсмачніше-найкращим» для воїнів ЗСУ. Активними учасниками акції стали батьки, учні, вчителі. Нашим захисники зібрано: домашня випічка, печиво, кондитерські вироби, вологі серветки, обереги, малюнки та листівки з словами вдячності та підтримки.

Дякуємо всім учасникам акції за небайдужість і участь у шкільних ініціативах. Віримо в ПЕРЕМОГУ і ЗСУ.

Подробнее
:img:

У такий нелегкий час ми добре розуміємо, що доля України тримається зараз на неймовірній хоробрості українських воїнів. Ми впевнені, що допомога кожного громадянина прискорить нашу спільну перемогу над ворогом.
З 14.11. по 18.11.2022 року в освітньому закладі проведено Благодійну акцію «Смаколики для воїнів ЗСУ». Усі класні колективи взяли активну участь у проведенні заходу. Спільними зусиллями було зібрано різноманітні смаколики. Також для наших захисників діти намалювали малюнки. Славні воїни ЗСУ вже отримали гостинці від Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18.


Висловлюємо щиру подяку учням, батькам, педагогічному колективу за активну участь та небайдужість. Ми щиро вдячні тим, хто оберігає та захищає нашу рідну Україну!

Подробнее

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність.

Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України. З метою виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави.
В ЗСШФК №18 було проведене урочисте святкування до дня Соборності України.


Подробнее