Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
03:07:57
Червень, 20
Четверг
2024
3016471 / 1401
Бібліотека
Бібліотека
:img::img:

Учні Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18 активно приймають участь в різноманітних конкурсах, бо мають таланти не тільки в спортивних досягненнях.
В березні проходив регіональний тур ХІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ” – 2024, організованого ТОВ „Редакція журналу „Охорона праці” спільно із Федерацією профспілок України.

:img:Учасниками цього конкурсу були і учні нашої школи.
Петріна Єва - 4-А клас
Остапчук Аліна - 9-Б клас
Бєлан Іван - 10-Б клас
За результатами проведеного журі рейтингу, робота Остапчук Аліни визнана переможцем регіонального туру та відправлена до ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» для участі у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка.

Пишаємося учнями нашої школи та бажаємо їм подальших перемог.

Подробнее

Ми вже знайомили читачів з серією книг про видатних українських жінок «Це зробила вона», «Це теж зробила вона». Проєкт створено кампанією проти сексиму “Повага” у співпраці з Національним Демократичним Інститутом та видавництвом “Видавництво” за фінансової підтримки Швеції.

:img::img:Сьогодні я хочу представить третю книгу з цієї серії «Це воює вона». Видання присвячене жінкам, які стали на захист України. 53 сторінки невигаданих історій наших захисниць, які роблять все можливе для перемоги.
Книжка «Це воює вона» присвячена сміливим жінкам, які стали на захист України. 25 текстів, 25 ілюстрацій, 25 героїнь — кулеметниць, морпіхів, бойових медикинь, аеророзвідниць, водійок БМП, громадських діячок.

:img:


Спільна робота 50 авторів та авторок, ілюстраторів та ілюстраторок над невигаданими історіями захисниць, що роблять можливе і неможливе для перемоги України, долають стереотипи та перешкоди і торують шлях для людей із військовим покликанням.

Дякуємо за можливість отримати таку книгу для нашої бібліотеки.

Подробнее

9 березня 2024 році виповнюється 210 років від дня народження великого українського поета та легендарної постаті національної культури - Тараса Шевченка.
:img::img:
В нашій бібліотеці проходять шевченківські зустрічі, ми розгорнули велику виставку літератури та різноманітної інформації про видатного поета. Виставка проходить під гаслом «Тарас Шевченко: у кожного він свій».
Ми зібрали 16 муралів з усієї України і за її межами, де відображено постать Тараса Григоровича Шевченка, щоб усвідомити, хто він є для кожного українця.
Учні школи знайомляться з життям і творчістю поета.


Український письменник і літературний критик Володимир Базилевський писав: «Шевченко універсальний. Кажемо: Тарас — і чи є такий українець, який не знав би, про кого йдеться мова. Так для наших батьків, для нас і майбутніх українських поколіь Тарас Шевченко був і залишається на всі часи гордістю і святістю!

Подробнее