Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
16:45:04
14 Августа
Вторник
2018

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2018-2019 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду, гандбол,легка атлетика, бокс, гімнастика, футбол, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

65-41-42

Хитов: 474360 / 211
Виховна діяльність
Виховні заходи
В рамках предметного тижня історії, правознавства та географії (05.12.-09.12.2016), а також Всесвітнього дня прав людини, яке відзначається 10 грудня, відбулися традиційні інтерактивні виступи групи учнів-правознавців «Феміда», яка вже декілька років поспіль активно діє під керівництвом вчителя історії та правознавства Сухомлинової О.В.

Юні правознавці ознайомили учнів початкової ланки школи з особистими правами дитини. Враховуючи вікові особливості учнів, зустріч відбувалась у чарівній атмосфері подорожі із казковими героями до країни «Права дитини». Приємно відмітити, що навіть у цьому віці учні вже мають елементарні знання з правової освіти. Вони приймали активну участь в обговоренні казкових ситуацій, в яких порушувались права дітей і разом із «Фемідою» шукали вихід із складних життєвих ситуацій.
Подробнее
З метою навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу, з 19.09. по 23.09.16 р. у школі був проведений Тиждень пожежної безпеки.

В рамкам тижня було проведено такі заходи:
- години спілкування «Вогонь – не іграшка», «Причини виникнення пожежі та засоби боротьби з ними», «Коли тріскотить багаття», «Іскорка і вогонь», «Пожежник – професія героїчна», «Гра власним життям», «Вогонь буває різним», «Запобігти пожежі», «Щоб не трапилось лиха», «Обережно з вогнем!», «Що знаємо про пожежну небезпеку», «Чим небезпечна пожежа для людини», «Ти в зоні пожежі. Як рятуватися», «Шкода від куріння, причина пожежі», «Пожежі на виробництві»;
- інформаційні вісники «Сумна статистика. Скільки українців гине на пожежах», «Що? Де? Коли?», «Що треба знати з електробезпеки», «101 попереджає», «Сумна статистика. Вогонь і діти», «Причини виникнення пожеж»;
- виставка літератури у шкільній бібліотеці «Перекрий вогню дорогу» ;
- виставка малюнків «Безпечний сірничок» серед учнів початкової школи:
І місце – 1-А, 4-А
ІІ місце – 2-А, 3-А
ІІІ місце – 1-Б, 2-Б, 4-Б


- конкурс плакатів «Юний пожежник»:
8-Б клас – І місце
8-А клас – ІІ місце
9-Б клас – ІІІ місце


- конкурси презентацій «Пам’ятай про пожежну безпеку»:
11-а клас – І місце

Вітаємо переможців!
Подробнее
Сучасність настільки швидкоплинна та мінлива, що кожної миті нас за рогом чекає крутий поворот в прямому та переносному сенсі. тому, дуже важливо вберегти себе від небезпек, що чатують на нас на цьому повороті.

Щоб уміти себе захистити, треба знати способи та вміти оперативно діяти! Відповідно, слід вчити правила безпеки та тренуватися їх виконувати. Маючи таку мету, у нашій школі пройшов місячник цивільної оборони. Було проведено низку заходів, але таким, що запамятався своєю незвичайністю був процес тренувальної евакуації. А було це так: всі учні та вчителі організовано вийшли на вулицю, вишикувалися та зустріли гостей з МНС №4. Вони продемонстрували дії під час пожежі. Після того як "пожежу було ліквідовано", діти мали змогу сфотографуватися з мужніми МНС-никами, роздивитися пожежну машину та задати безліч запитань захисниками нашого спокою. Особисто з ними познайомилися та поспілкувалися учасники дружина юних рятувальників нашої школи, що виборали І місце в районному етапі ДЮР-фестивалю.


Дякуємо МНС за те, що знайшли час та приділили нам увагу. Дітям було цікаво спосерігати за роботою рятувальників, вони отримали купу вражень та запамятали правила поведінки під час пожежі. Адже, краще один раз побачити, аніж сто разів почути! Та нехай ці знання нам ніколи не знадобляться у рельному житті!

Подробнее
4 грудня 2015 року в ЗСШФК №18 пройшов конкурс "А, ну-мо, хлопці", присвячений Дню Збройних Сил України.
Результати конкурсу серед учнів 9-11 класів:
1 місце - 10-А клас
2 місце – 11-А клас, 9-Б клас
3 місце - 11-Б клас
4 місце – 9-А клас


Результати конкурсу серед учнів 7- 8 класів:
1 місце - 8-Б клас
2 місце – 7-Б клас
3 місце - 8-А клас


Результати конкурсу серед учнів 5-6 класів:
1 місце - 5–А клас
2 місце – 6–А клас 5-Б клас


ПОСИЛАННЯ: ФОТО
Подробнее
В ЗСШФК №18 01.12.2015 пройшли заходи толерантного відношення
до ВІЛ- інфікованих:

проведені інформаційні хвилинки "Шляхи зараження ВІЛ-інфекцією", учні школи створили постер в підтримку людей ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. В заходах прийняли участь учні 5 - 11 класів.
Подробнее