Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
08:45:38
10 Июля
Пятница
2020

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2020-2021 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 831233 / 589
Виховна діяльність
Проект "Вчимося жити разом"
На початку 2016-2017 н.р. вчителі та учні нашого закладу розпочали спільну діяльність над проектом " Вчимося жити разом". Даний проект стосується розвитку життєвих навичок і надання психологічної та соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Проект реалізовуватиметься в двох напрямках: формування у дітей шкільного віку життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації та надання їм психологічної допомоги.
В школі вчителями проекту почалося впровадження тренінгової системи викладання на своїх уроках і в позаурочний час. Відбувся вступний тренінг " Вчимося жити разом". Проведення уроків-тренінгів в 10 класі за цією програмою здійснювалося на виховних годинах класним керівником 10-А класу Монтрен О.Г.

Протягом І семестру в класі було проведено 4 тренінга:

1. «Як досягти мети», мета якого була навчити учнів оцінювати свої здібності та формувати навички ставити цілі.
2. «Ефективне спілкування» під час якого учні розвивали навички комунікації, вивчали правила ефективного спілкування.
3. «Запобігання та розв’язання конфліктів», де учні знайомилися з «плюсами» та «мінусами» конфліктів та відпрацьовували стилі поведінки в конфліктних ситуаціях.
4. «Як стати миротворцем», на якому учні розвивали важливі соціальні навички та формували готовність бути миротворцями у своїх сферах спілкування.


Під час тренінгів учні були активними, особливо їм сподобалися інтерактивні вправи, руханки. Сучасне життя вимагає сучасного погляду, тож наша мета - досягти успіху у протистоянні негативному соціальному тиску, дати дітям можливість відчути себе самостійними , навчити учнів приймати рішення і нести за них відповідальність , бути толерантними.
Подробнее