Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Сейчас
16:57:12
26 Апреля
Пятница
2019

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2019-2020 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 561241 / 255
Наші досягнення
Наші досягнення
:img:
24.11. 2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з трудового навчання.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з трудового навчання:
3 місце –Бабіч Аліна (9-А)
Дякуємо вчителю трудового навчання Радзівон Олені Леонідівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
23.11.2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з інформатики.
Вітаємо учня нашої школи, переможця районної олімпіади з інформатики:
3 місце – Маурін Андрій (9-Б)
Дякуємо вчителю інформатики Карпенко Олександру Станіславовичу за якісну підготовку команди учнів нашої школи!

Подробнее
:img:
22.11. 2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з хімії.
Вітаємо учня нашої школи, переможця районної олімпіади з хімії:
3 місце – Рябко Владислав (7-А)
Дякуємо вчителю хімії Саєнко Світлані Вікторівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
21.11. 2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з історії.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з історії:
3 місце – Рябов Данило (9-А)
3 місце – Іванюк Ігнат (9-А)
3 місце - Гринь Максим(11-А)

Дякуємо вчителю історії та правознавства Сухомлиновій Оксані Вікторівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее
:img:
18.11.2016 року пройшов 2 тур районної олімпіади з російської мови та літератури.
Вітаємо учнів нашої школи, переможців районної олімпіади з російської мови та літератури:
3 місце - Шевченко Катерина (10-А)
3 місце – Пузик Катерина (8-А)

Дякуємо вчителю російської мови та літератури Снопик Наталії Володимирівні за якісну підготовку команди учнів нашої школи!
Подробнее