Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
14:05:44
8 Апреля
Среда
2020

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2020-2021 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 738047 / 343
Новини
Новини

Вітаємо переможця
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

учня 10-А класу
Клепуса Олександра,
посівшого ІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее

Вітаємо переможця
ІІІ (обласного) етапу захисту робіт Малої академії наук у номінації
"Науки про землю"
в секції географії та ландшафтознавства


учня 10-А класу
Фоменко Кирилла,
посівшого ІІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Подробнее
З 20 по 24 січня 2020 року у нашій школі пройшов тиждень математики, інформатики та фізики!
Протягом тижня для всіх класних колективів проводилася насичена конкурсна програма:

- Понеділок – «Математичні снайпери» - справжній математичний бій розгорівся між командами за комп´ ютерами. Юні конкурсанти продемонстрували дивовижні навички усного рахунку.

- Вівторок – «Кубик Рубік» - цього року школярі мали змогу показати свої здібності з швидкого складання кубиків.

- Середа – «Лего - місто» - кожен клас створював своє місто майбутнього, все це викликало не аби яку зацікавленість.

- Четверг – «Вежа удачі» - серед дітей був справжній бій, кожен намагався зробити вежу все більш високою і все менш стійкою.

- П’ятниця – «Чарівні досліди» - вже доброю традицією стало проводити фізичні досліди для маленьких школярів, які проявлять не аби яку зацікавленість наукою.

А також учні початкової школи мали змогу створити свій «Лего - місто» в яких намагались показати свою креативність.

Переможцями цієї програми стали:

І місце – 5-В, 8-А, 9-Б;
ІІ місце – 6-Б, 7-Б, 9-А, 10-А;
ІІІ місце – 6-А, 8-Б, 11-Б;
IV місце – 5-А, 7-А , 11-А;
V місце – 5-Б.

Подробнее
Цікаві та змістовні бесіди були проведені 22.01.2020р. інспекторами УПП у Запорізькій області Багола Г.М. та Биковська І.П. з учнями нашої школи.


В 5-Б класі "Права та обов′язки учнів",та в 5-В класі "Вирішення конфліктних ситуацій".

Після таких зустрічей учні стануть краще розбиратися в життєвих ситуаціях, зможуть правильно прийняти рішення.
Інспектори також прийняли участь у заході "Лего-місто", де учні представили місто майбутнього.

Дякуємо за допомогу, за приділений час, адже для дітей це так важливо! Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Подробнее

Вітаємо переможців ІІ Районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Фізична культура :

Ізотова Валерія
(9-А клас) - І місце.
Жовніренко Максим
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель : Фоменко О.П.

Правознавство :

Єльніков Владислав
(9-Б клас) - ІІ місце;
Зінухов Владислав
( 9-Б клас) - ІІ місце;
Ковган Олена
(9-Б клас)- ІІІ місце;
Чубир Ангеліна
( 9-Б клас) - ІІІ місце;
Степанюк Марина
(9-А клас ) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Історія:

Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІІ місце;
Кузьмін Максим
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Географія:

Фоменко Кирило
(10-А клас) - ІІІ місце;
Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІ місце;
Чайка Антон
(9-А клас) - ІІІ місце;
Кучів Дар′я
(11-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Грицюк К.І.

Подопригора Дмитро
(8-А клас) - ІІ місце.
Вчитель: Некрасов С.А.

Українська мова та література:

Есаулова Ельвіра
( 8-А клас) - ІІ місце;
Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель : Заставська І.В.

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимошенко Ю.Ю.


Математика:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Прохоренко С.В.

Хімія:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Саєнко С.В.



Російська мова та література:

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель: Снопик Н.В.

Біологія:

Левашова Андрій (8-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимченко Л.Ф.

Трудове навчання:

Стекачова Єва
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Радзівон О.Л.


Дякуємо вчителям за якісну підготовку учнів нашої школи!

Подробнее