Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
18:11:17
Квітень, 18
Неділя
2021
1144659 / 669
Тиждень математики, інформатики та фізики

З 01 по 05 лютого 2021 року у нашій школі пройшов тиждень математики, інформатики та фізики!

Протя гом тижня для всіх класних колективів проводилася насичена конкурсна програма:
- Понеділок – «Пам’ятники числам» - Все, що існує в світі, можна виразити за допомогою чисел: поезію, музику, живопис і навіть долю людини. Тому учням школи видалась можливість ознайомитись з видатними скульптурами різних міст.

- Вівторок – «Загадкова фізика» - школярі мали змогу показати свої здібності з розвязання ребусів.

-Середа – «Танграм» - цього року школярі мали змогу розв’язати головоломку, що складається з семи плоских фігур, які складають певним чином для отримання іншої, більш складної, фігури.

-Четверг – «Крилаті вислови» - серед дітей був справжній бій, кожен клас намагався знайти автора кожного вислова та його портрет

- П’ятниця – «Чарівні досліди» - вже доброю традицією стало проводити фізичні досліди для маленьких школярів, які проявлять не аби яку зацікавленість наукою. А також учні початкової школи мали змогу створити свій «Місто Лего навкруги» в яких намагались показати свою креативність.

Була створена «Математична галерея» в якій діти змогли ознайомиться з математичними архітектурами, незвичайними числами та цікавим навколо в малюнках. Також пройшов флешмоб «Геометрія навколо нас» де діти показали свою креативність та спостережливість.
Залучення школярів до різноманітних інтелектуальних змагань – це реалізація діяльнісного підходу, який сприяє розвитку творчих здібностей дітей. Тому в рамках тижня математики серед учнiв початкових класiв пройшли змагання «Математичні снайпери» - справжній математичний бій, в якому юні конкурсанти продемонстрували дивовижні навички усного рахунку.

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. Для підвищення знань про використання безпечного Інтернету в рмках тижня математики, фізики та інформатики, учні нашої школи розробили: поради та презендації.

Переможцями цієї програми стали:

І місце – 6-В, 8-Б, 11-А
ІІ місце – 5-Б, 6-Б, 7-А, 9-А, 10-А
ІІІ місце – 5-А, 7-Б, 9-А
IV місце – 6-А, 8-А , 9-Б