Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
Сейчас
15:34:22
20 Октября
Вторник
2020
Хитов: 973843 / 838
Сторінка для вчителів
Друковані роботи педагогів школи
МАТЕРІАЛИ до уроків історії ( 6 - 7 класи) за новими державними програмами вчителя історії Сухомлинової Оксани Вікторівни "Заповіки" - віртуальне МО вчителів історії та правознавства

Посилання: Урок узагальнення «Цивілізації Передньої та Центральної Азії»., КИЇВСЬКА ДЕРЖАВА(РУСЬ-УКРАЇНА)
Подробнее

Щомісячний науково-методичний журнал Міністерства освіти і науки України
«Дивослово» № 10 / 2015 рік
Добірку контрольних завдань підготували члени творчої групи вчителів української мови та літератури Запорізької області Заставська Інна Володимирівна,Тимошенко Юлія Юріївна під керівництвом Галини Романівни Корицької.
Тести складено на основі найновіших здобутків педагогічної , методичної, психологічної наук з додержанням принципів особистісно зорієнтованого навчання, «природо відповідності», а також наступності й перспективності, з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей школярів.
ПОСИЛАННЯ: Posibnik_2014_7-11_klas_2.docx


"Дивослово" про творчість запорізьких філологинь (стаття з Блогу Г.Р. Корицької "Камертон філолога")

Творили не один рік: то чекали на програму з української літератури для 12-річки, то поверталися в одинадцятирічку... А це вже третій рік працюємо за новою програмою... Такі муки творчості витримали вчителі української, які працювали у творчій групі. Не нарікали, а виважено, пізнавали технологію створення тестових завдань; без емоцій виправляли зауваження... А ще мріяли... Мріяли про те, що їхніми творіннями зможуть скористатися учні для підготовки до ЗНО, колеги для проведення тематичних. Велика честь випала нам поповнити "Бібліотечку "Дивослова", а у 10-11 номерах улюбленого багатьма "Дивослова" поділилися своїми напрацюваннями Інна Заставська та Юлія Тимошенко із Запорізької СШФК № 18. Сподіваємося, що тестові завдання з української літератури зацікавлять не одного семикласника, а вчителям української стануть у нагоді під час проведення тематичної контрольної роботи. Вітаю усіх нас! А редакційній колегії шлемо слова вдячності за увагу до нашої праці. Вірю, що науково-методичний часопис посідає гідне місце в бібліотеці кожного, хто підтримує "Українське, національне, гідне!". Ще не пізно. Загляньте... Зробіть вибір!

Посилання: "Дивослово" про творчість запорізьких філологинь
Подробнее