Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Зараз
23:18:08
Березень, 2
Вівторок
2021
1098195 / 524
Наші досягнення
Наші досягнення
:img:




Колодійчак Діана 11-Б
Запорізької СШФК №18
До Дня Соборності


Давно. У 19-му році
Століття, що минуло назавжди
Нарешті об’єднались українці,
Щоб бути разом, оминути щоб біди.
Хотіли жити в славній Україні
Пишатись тим, що вільні, не раби,
Та горе будь-якій країні,
Де владу ділять, ріжуть на шматки…
І знов ми ділимо країну навпіл -
«Бендерський Захід» - «Москалевий Схід»,
І знов вдихає Київ попіл
Майданських згарищ… збожеволів світ.
Ми не навчились жити разом,
Любити ближнього свого,
І знов ми чуємо образи,
Спостерігаєм: хто кого.
А я кажу вам: «Схаменіться, люди!»
Ми – українці, ми – брати!
І ті, що в горах сурмлять в труби,
І ті, що в шахтах мріють про степи.
Єднає нас соборна мати –
Країна, що одна на всіх,
Як ненька, буде нас вітати,
І буде нам, як оберіг!

Подробнее
:img:

















Олімпіада
з обслуговуючої праці



1 місце - Пятинська Марина 11 - Б

2 місце - Бабич Аліна 8 - А
Трусько Владислава 8 - А
Ситенька Наталі 11- Б
Скупська Катерина 11 - Б
Шеламова Катерина 11- Б

3 місце - Пирогівська Таісія 8 - А
Соколова Аліна 10 - А

Шкільна олімпіада з історії:


2 місце : Бабич Аліна 8-А
Плахута Діана 8-А
Марті Аміна 8-Б
Свердленко Дмитро 9-Б
Кладовщикова Поліна 9-Б
Гринь Максим 10-А
Вагеник Богдан 10-А
Тібій Ліана 11-Б
3 місце: Марич Ірина 7-А
Дьяков Гліб 7-Б
Ергаков Микита 7-Б
Конько Іван 7-Б
Грицюк Денис 7-Б
Іванюк Ігнат 8-А
Верлос Ілля 8-А
Бондаренко Данило 9-Б
Брюхов Богдан 9-Б
Поляков Данило 9-Б
Івахненко Богдан 9-Б
Целуйко Руслан 9-Б
Чишко Кристина 11-А
Филимоненко Анастасія 11-А
Циганова Інга 11-А

Шкільна олімпіада з правознавства



2 місце - Гринь Максим 10-А
3 місце - Брюхов Богдан 9-Б
Свердленко Дмитро 9-Б
Вагеник Богдан 10-А
Калініна Дар’я 10-А
Качлішвілі Ельза 10-А
Памірова Олена 10-А

Шкільна олімпіада з біології



2 місце - Носач Артур 8 - Б
Памірова Олена 10 - А
Чижко Кристина 11 - А
Філімоненко Анастасія 11 - А
3 місце - Циганова Інга

Шкільна олімпіада з фізичної культури


1 місце - Барутенко Денис 10 - А
2 місце - Гринь Максим 10 -- А
Безрукова Софія 10 - А
3 місце - Євус Яна 10 - А
Калигіна Дарія 10 - А

Шкільна олімпіада з української мови та літератури



1 місце - Ковальова Марія 9- А, Колодійчак Діана 11 - Б
2 місце - Марич Ірина 7- А
Грицюк Денис 7- Б
Шевченко Катерина 9 - Б

Шкільна олімпіада з російської мови та літератури


1 місце - Ковальова Марія 9 - А
2 місце - Шевченко Катерина

Шкільна олімпіада з математики


1 місце - Марті Аліна 8- А
2 місце Вагеник Богдан 10 - А
Барутенко Денис 10 - А
3 місце - Шевченко Катерина 9 - Б
Памірова Олена 10 - А

серед учнів 4 класів
1 місце - Подопригора Дмитро 4 - А
2 місце - Меснянкін Вадим 4 - Б
3 місце - Єсаулова Ельвіра 4 - А


Шкільна олімпіада з англійської мови



1 місце - Васильченко Вікторія 11- Б
2 місце - Кіргеєва Вікторія 11- Б

Шкільна олімпіада з хімії


3 місце - Марті Аліса 8 - Б
Вагеник Богдан 10 - А
Білик Євгенія 11- Б

Шкільна олімпіада з психології та педагогіки


1 місце - П"ятинська Марина 11- Б
2 місце - Ганза Наталія 11 - А
Скупська Катерина 11- Б
3 місце - Ситенька Наталія 11 - Б
Подробнее
:img:Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, адміністарція ЗСШФК № 18 вітають дівчат
команди ЗСШФК № 18 за 1 місце в першості Шевченківського району з гандболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів:

1. Янушкевич Анастасію 7 - А
2. Австріянову Єлизавету 7 - А
3. Нічегу Яну 7 - А
4. Корнієнко Єлизавету 7 - А
5. Мусенко Катерину 7 - А
6. Голумбовську Вікторію 7 - А
7. Старик Анастасію 7 - А
8. Васютяк Яну 8 - А
9. Турову Єву 8 - А

Хочеться побажати , щоб чемпіонську марку ви тримали все своє життя, щоб бойовий дух ні згасав, а перемоги в житті та спорті тільки примножувалися!
Подробнее
:img:











Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, адміністарція ЗСШФК № 18 вітають учнів команди ЗСШФК № 18 за 1 місце в першості Шевченківського району з гандболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів:

Петращака Антона 10 - А
Вагеника Богдана 10 - А
Міноцького Тараса 10 - А
Чулкова Олега 9 - А
Одинця В"ячеслава 10 - А
Гринь Максима 10 - А
Спицю Владислава 10 - А
Дмитренко Віталія 10 - А
Барутенко Дениса 10 - А
Подробнее
На цій сторінці ви узнаєте про досягнення здобуті учнями школи в різноманітних олімпіадах, змаганнях, конкурсах, виставках, турнірах ...., досягнення команд школи, які приймали участь у командних змаганнях , конкурсах ..., досягнення вчителів школи, адже вчителі теж приймають участь у різних вчительських заходах, досягнення школи в цілому - школа це великий колектив і школи теж мають свій рейтинг та змагають між собою!
Подробнее