Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Зараз
21:44:44
Березень, 2
Вівторок
2021
1098142 / 471
Наші досягнення
5 грудня 2014 року 54 учні початкової школи прийняли участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу «Кенгуру».

І ось отримані результати. Це – 6 сертифікатів «Відмінний результат», 17 сертифікатів «Добрий результат».
Молодці!

Учні початкових класів активно приймають участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах.
Так, у жовтні відбулася осіння сесія Всеукраїнських предметних олімпіад «Олімпус» для учнів початкових класів (українська мова та математика). В ній прийняли участь 19 учнів 4-А та 4-Б класів нашої школи.

У січні були отримані результати, і вони є такими:

7 Дипломів лауреата (математика)
12 Дипломів учасника (математика, українська мова)
3 книги в нагороду за найкращі результати з предмету.


Нагороди отримали:

Чайка Антон, 4-А – Диплом лауреата, книга в нагороду (4 місце)

Єльніков Владислав, 4-Б - Диплом лауреата, книга в нагороду (5 місце)

Зінухов Владислав, 4-Б - Диплом лауреата, книга в нагороду (5 місце)

Колосок Павло, 4-А - Диплом лауреата (8 місце)

Востріков Антон, 4-Б - Диплом лауреата (9 місце)

Козеренко Владислав, 4-Б - Диплом лауреата (9 місце)

Лебедєв Денис, 4-Б - Диплом лауреата (9 місце)

Вчителі Селезньова Ірина Іванівна (4-А), Развицька Тетяна Іванівна (4-Б)Олімпіади

Команда учнів нашої школи у листопаді приймала участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

За результатами участі маємо такі призові місця: І – 2; ІІ- 3; ІІІ – 9.

Перші місця посіли такі учні:

Гринь Максим, 9-Б - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

Червякова Діана, 11-А – фізична культура (вчитель Фоменко Ольга Петрівна).

Другі місця посіли такі учні:

Колодійчак Діана, 10-Б – географія (вчитель Грицюк Катерина Іванівна);

Пучков Кирило, 11-Б – фізична культура (вчитель Фоменко Ольга Петрівна).

Треті місця посіли такі учні:

Циганова Інга, 10-А – історія, правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

Тібій Ліана, 10-Б – історія (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна), географія (вчитель Грицюк Катерина Іванівна);

Рябов Данило, 7-А – фізика (вчитель Олійник Марина Юріївна); математика (вчитель Князєва Наталя Іванівна);

Жадлун Тетяна, 11-А – інформатика (ІКТ) (вчитель Дедюкіна Олена Степанівна);

Чишко Крістіна, 10-А - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

Памірова Олена, 9-А - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

Вагеник Богдан, 9-Б - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна).


Вітаємо переможців і учасників ІІ етапу учнівських олімпіад!

Мовні конкурси

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

Подопригору Дмитра (3-А) – ІІ місце (вчитель Зубко Олена Володимирівна)

Фоменка Кирила (5-А) – ІІІ місце (вчитель Тимошенко Юлія Юріївна)

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу У Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Рябка Владислава (5-А) – ІІІ місце (вчитель Тимошенко Юлія Юріївна)