2024
2856448 / 1072
Чемпіонат України з плавання серед юнаків

Березень 2021 року видався напрочуд "гарячим" для спортсменів ЗСШФК 18.
З 18 по 21 березня в місті Харкові проходив зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків.

Команда Запорізької області, до складу якої входило 9 учнів нашої школи, перемогла в загальному медальному заліку серед усіх областей та значно поповнила медалями спортивну скарбницю нашого регіону.
Пономаренко Кіра (6-А клас) здобула золото на дистанції 100м батерфляй, срібло на дистанції 50м вільним стилем, дві бронзові нагороди на дистанціях 200м батерфляй та 200м комплексне плавання.
Мелешко Ігор (7-А клас) здобув золото на дистанції 200м комплексне плавання, срібло на дистанції 100м батерфляй, бронза на дистанції 200с батерфляй.
Мілютіна Ірина (6-А клас) виборола золото на дистанції 100м брас, срібло на дистанції 200 брас.
Марті Кіра (6-А клас) бронза на дистанції 100м вільним стилем, бронза на дистанції 100м батерфляй.
У складі збірної команди Запорізької області Ірина Мілютіна та Кіра Пономаренко вибороли золоті нагороди в естафетному плаванні 4х50м вільним стилем мікс, установили при цьому вище досягнення України.
У складі збірної команди Запорізької області Кіра Пономаренко та Єсєнія Рябова вибороли золоті нагороди в естафетному плаванні 4х50м комбінована мікс, установили при цьому вище досягнення України та Юнацький рекорд України.
У складі збірної команди Запорізької області Ірина Мілютіна, Кіра Пономаренко та Кіра Марті вибороли золоті нагороди в естафетному плаванні 4х50м вільним стилем.
У складі збірної команди Запорізької області Єсєнія Рябова, Ірина Мілютіна, Кіра Пономаренко та Кіра Марті вибороли срібні нагороди в естафетному плаванні 4х50м комбінована. Дівчата встановили при цьому вище досягнення України.

Спортсмени тренуються під керівництвом Марії Синюгіної, Віктора Забуги та Кирила Федотовського (СДЮШОР Мотор Січ).

Вітаємо переможців, тренерів та батьків із вагомими результатами та заслуженою перемогою. Бажаємо нових спортивних звершень та не зупинятися на досягнутому!