Прозорість та відкритість діяльності закладу
Расписание звонков
08:00 - 08:40
08:50 - 09:30
10:00 - 10:40
10:50 - 11:30
11:40 - 12:20
12:30 - 13:10
13:30 - 14:10
14:15 - 14:55
15:05 - 15:45
15:50 - 16:30
Сейчас
15:42:06
18 Февраля
Вторник
2020

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 оголошує НАБІР учнів до 1-их класів на 2020-2021 навчальний рік.


Сьогодні СШФК № 18- це:



  • П’ятиденний навчальний тиждень.

  • Наявність груп продовженого дня у 1-6 класах.

  • Обов’язкове заняття спортом у режимі навчального дня школи.

  • Профільні види спорту: плавання, стрибки у воду,гімнастика, тхеквондо.

  • Психологічна та логопедична служби.


ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДКИ

(061) 286-23-37

Хитов: 699932 / 420
Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ Районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Фізична культура :

Ізотова Валерія
(9-А клас) - І місце.
Жовніренко Максим
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель : Фоменко О.П.

Правознавство :

Єльніков Владислав
(9-Б клас) - ІІ місце;
Зінухов Владислав
( 9-Б клас) - ІІ місце;
Ковган Олена
(9-Б клас)- ІІІ місце;
Чубир Ангеліна
( 9-Б клас) - ІІІ місце;
Степанюк Марина
(9-А клас ) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Історія:

Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІІ місце;
Кузьмін Максим
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Сухомлинова О.В.

Географія:

Фоменко Кирило
(10-А клас) - ІІІ місце;
Клепус Олександр
(10-А клас) - ІІ місце;
Чайка Антон
(9-А клас) - ІІІ місце;
Кучів Дар′я
(11-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Грицюк К.І.

Подопригора Дмитро
(8-А клас) - ІІ місце.
Вчитель: Некрасов С.А.

Українська мова та література:

Есаулова Ельвіра
( 8-А клас) - ІІ місце;
Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель : Заставська І.В.

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимошенко Ю.Ю.


Математика:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Прохоренко С.В.

Хімія:

Турецька Анастасія
(7-Б клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Саєнко С.В.



Російська мова та література:

Мауріна Любов
(11-Б клас) - ІІ місце;
Вчитель: Снопик Н.В.

Біологія:

Левашова Андрій (8-А клас) - ІІІ місце;
Вчитель: Тимченко Л.Ф.

Трудове навчання:

Стекачова Єва
(8-А клас) - ІІІ місце.
Вчитель : Радзівон О.Л.


Дякуємо вчителям за якісну підготовку учнів нашої школи!