Прозорість та відкритість діяльності закладу
Розклад дзвінків
Зараз
01:59:45
Грудень, 6
Середа
2023
2504145 / 99
Новини
Новини

Шановні учні, батьки та педагогічний колектив Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури №18!

Ми відчуваємо гордість приєднатися до міжнародної акції "16 днів проти насильства". У цьому важливому заході ми прагнемо підтримати безпеку, повагу та спільність у нашому оточенні.
На цьому ми тижні підготували для вас, наші шановні учні, низку заходів, які спрямовані на підвищення свідомості та активну участь у протидії насильству. Це інтерактиви, цікавинки та заходи, до яких кожен з вас може долучитися.
Нижче ви можете переглянути плакат із розкладом заходів, які будуть проводитись у нашій школі протягом цього тижня.

Долучайтеся та бережіть один одного!

#16днівпротинасильства #зсшфк18

Подробнее

Шановні батьки, учні та майбутні спортсмени!

Запорізька спеціалізована школа фізичної культури №18 та Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «МОТОР-СІЧ» запрошують дітей віком 5-6 років приєднатися до груп з плавання і стрибків у воду.

Висококваліфіковані тренери забезпечать професійну підготовку вашої дитини, розвиватимуть її фізичні здібності та навчать правильно техніці плавання та стрибків у воду.
Заняття проводитимуться в спеціалізованому басейні з усіма необхідними умовами для комфортного та безпечного заняття спортом. Ми прагнемо розвивати у дітей любов до спорту, виховувати в них вміння працювати в команді та досягати поставлених цілей.
ЗСШФК №18 активно співпрацює з СДЮШОР "Мотор Січ" і тому, займаючись плававанням і стрибками у воду, Ви можете не перейматися щодо поєднання навчання і спорту, наша школа гарантує якісне, безпечне навчання в умовах сьогодення без перевантажень дітей.
Тренування та навчання з плавання проводитиме досвідчений тренер, випускник ЗСШФК №18, майстер спорту - Правдивець Ігор Сергійович.
Його контактні дані: +38(096) 076-36-29.

Тренування та навчання зі стрибків у воду проводитиме тренер з невичерпною енергією, вольовим характером та безмежною захопленістю улюбленою справою, майстер спорту - Горілий Микола Анатолійович.
Його контактні дані: +38(099) 170-58-43.

Не втрачайте шансу дати вашій дитині можливість розвиватися фізично та долучитися до спортивного життя нашого міста.
Приєднуйтесь!
За додатковою інформацією звертайтесь за номером: 286-23-37.

Подробнее

Інформація про укриття ЗСШФК №18:

Укриття освітнього закладу розташоване в будівлі основної та старшої школи, за адресою: Вороніхіна, 8а

- Має загальну площу 100 кв.м.
- Розраховане на перебування 50 осіб.
- Укриття має 3 виходи, в наявності туалетні кімнати з центральною каналізацією, біотуалети, працює централізоване водопостачання.
- Освітлення достатнє, штучне.
- Приміщення укриття додатково обладнане автономною системою освітлення.
- В укритті створено необхідний запас технічної та питної води.

Працює цілодобово

Подробнее

"Алгоритм дій для осіб, які постраждали в наслідок надзвичайних ситуацій""Дорожня карта дій особи на місті ракетної атаки"Законопроєкт №7198


Подробнее